Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Co się stało z włosami Margaret? Do sieci trafiło przedziwne zdjęcie
Michał Fitz
Michał Fitz 20.01.2022 19:52

Co się stało z włosami Margaret? Do sieci trafiło przedziwne zdjęcie

the voice of poland
instagram.com @margaret_official

Margaret dała się już poznać jako artystka z dosyć ekstrawaganckimi pomysłami. Tym razem na Instagrama wrzuciła relację, na której widać jej kolejną, mocno nietypową wizję.

Chodzi o fryzurę piosenkarki. Czyżby kojarzone z nią do tej pory długie blond włosy zniknęły?

Margaret eksperymentuje z fryzurą

Na Instagramie Margaret pojawiło się nagranie, na którym pokazuje ona wydrukowane zdjęcie, przedstawiające jej wizerunek we fryzurze tak nietypowej, że aż trudno ją opisać słowami. Wkrótce potem na wideo słychać, jak piosenkarka pyta się swojej stylistki, czy ta zrobi jej takie włosy. Należy więc przypuszczać, że wspomniana ilustracja to jedynie fotomontaż, na co zresztą wskazuje jej jakość.

Znając jednak Margaret, nie można całkowicie zakładać, że niedługo faktycznie nie pojawi się w takiej fryzurze. Nie raz chwaliła się bardzo nietypowymi kreacjami, a ostatnio nawet przechadzała się po Warszawie w specjalistycznym makijażu, który miał ją upodobnić do osoby po wielu zabiegach deformujących ciało. Sama określiła się w nim mianem „jaszczurzycy”.

Co więcej, jej ekstrawagancje nie dotyczą jedynie wyglądu. Jakiś czas temu zdecydowała się na wyprowadzkę. W przeciwieństwie do innych gwiazd show-biznesu nie zamieszkała jednak w ekskluzywnym lofcie czy dużej willi, a holenderce, która jest rodzajem domku letniskowego.

Warto podkreślić, że piosenkarka nie chciała płynąć głównym nurtem również w muzyce. W końcu około 2 lata temu odeszła od popowych piosenek, które przynosiły jej pierwsze miejsca w radiowych top listach na rzecz rapu, który również tworzy według własnej wizji.

Zobacz post:

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Pokazali, jak Wellman wtula się w Prokopa. Ludzie płaczą ze śmiechu przez jeden szczegół
  2. Widzowie oniemieli. Niesłychane, co w „Pytaniu na śniadanie” ujawniła Ela z „Rolnik szuka żony”
  3. Wstrząsający komunikat na profilu Krystyny Jandy. „Straciłam wszelki sens”

Tagi: Margaret