Co studiował Marcin Prokop? Popularny i lubiany dziennikarz, którego widzowie chętnie oglądają w TVN, może pochwalić się ciekawym kierunkiem studiów. Wykształcenie prowadzącego DD TVN jest imponujące! Podobnie jak cała późniejsza kariera lubianego prezentera, która była dynamiczna. Myślicie, że popularny prezenter pobierał nauki na wydziale dziennikarstwa? Przekonajmy się!

Dobry humor, sarkazm i profesjonalizm to rzeczowniki, które cechują tego charakterystycznego prezentera. Choć wydaje się, że Marcin Prokop jest urodzonym show manem, a telewizja jest jego powołaniem, nie zawsze tak było. Studia podejmował na zupełnie innym kierunku niż medioznawstwo, a pierwsze lata dorosłego życia spędził na ciekawych stanowiskach, niekoniecznie związanych ze studiami telewizyjnymi! Co studiował Marcin Prokop? 

Co studiował Marcin Prokop?  

Jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy był całe życie związany ze stolicą, gdzie również podjął naukę. Co studiował Marcin Prokop? 41-letni dziennikarz uczęszczał do Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości!   

Jesteście ciekawi, czy po skończonej edukacji podjął pracę w zawodzie? Jako specjalista do spraw marketingu bankowości elektronicznej pod koniec lat 90. XX w. zajął początkowo funkcję product managera w wytwórni muzycznej Bertelsmann Media BMG Poland. Następnie spełniał się jako dyrektor marketingu w Machina Press. Jak widać, w przypadku popularnego prezentera, opłacało się pilnie uczyć! 

Marcin Prokop — Instagram  

Pracując i obcując z kulturą na co dzień w swoich zawodach, Marcin Prokop był przyzwyczajony do polskiego show- biznesu. Na tyle, że postanowił spróbować swoich sił jako prezenter, którym jest po dziś. W swojej roli sprawdza się świetnie, choć początkowo wybrany przez niego kierunek studiów nie wskazywał na karierę w telewizji. Widzowie nie wyobrażają sobie już porannych wydań programu Dzień Dobry TVN, a jego duet z Dorotą Wellman stał się jednym z jego symboli!

Na Instagramie możecie zobaczyć, czym na co dzień zajmuje się słynny dziennikarz. Swój profil prowadzi konsekwentnie i z pomysłem, co poświadcza jego zdolności marketingowe!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

co studiował Marcin Prokop
Fot.: marcin_prokop_oficjalny/ Instagram 

Co studiował Marcin Prokop? Dla wielu może być zaskoczeniem fakt, że wybrał marketing! 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułWzrost i waga Barbary Kurdej-Szatan zaskakuje. Ma świetne wymiary
Następny artykułKraina Lodu 2. Elsa jest lesbijką? Disney szykuje pierwszy coming out w historii?
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.