Organizacja wesela jest nie lada wyzwaniem. Trzeba załatwić wiele rzeczy, łatwo o przeoczenie czegoś. Nie można jednak zapomnieć o podziękowaniach dla rodziców. Warto wręczyć im jakiś miły upominek, który będzie wyrazem wdzięczności. Pojawia się jednak pytanie, co sprezentować mamie i tacie oraz teściom. Na szczęście jest wiele opcji do wyboru, więc każda para młoda znajdzie coś odpowiedniego.

Jakie będą odpowiednie podziękowania dla rodziców wesele?

Jako podziękowanie weselne świetnie sprawdzi się coś, co sprawi rodzicom przyjemność. Najlepiej wybrać upominek ściśle związane z parą młodą. Można przykładowo zrobić specjalną sesję zaręczynową i włożyć fotografie do pięknego albumu. Będzie to wspaniała pamiątka. Wersja elektroniczna także świetnie się sprawdzi, czyli prezentacja multimedialna z wykorzystaniem zdjęć z sesji narzeczeńskiej z muzyką w tle. Fotoksiążka zawsze będzie idealną opcją na prezent. Niezwykle miło jest później przywoływać wspomnienia w rodzinnym gronie. Sporą popularnością cieszą się także czekoladowe telegramy. Czekoladki z literami i różnymi znakami pozwalają na stworzenie dowolnego napisu i przekazanie wiadomości rodzicom. Jeszcze innym rozwiązaniem jest zorganizowanie mamie i tacie wycieczki. Można przekazać im bon turystyczny to wykorzystania w dowolnym momencie.

Świetnie sprawdzi się bilet do miejsca, które od długiego czasu chcieli odwiedzić rodzice. W Polsce jest wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia, ale można też miło zaskoczyć ofertą last minute do egzotycznego kraju. W ramach podziękowania sprawdzi się również zaproszenie do restauracji. Wspaniałą opcją będzie upominek w formie vouchera do SPA. Jest to okazja do zrelaksowania się, skorzystania z zabiegów upiększających i pielęgnacyjnych. Jeśli rodzice są otwarci na nowe przygody, lubią czuć nieco adrenaliny we krwi, to można im opłacić lot balonem lub spływ kajakiem. Podziwianie krajobrazów z lotu ptaka robi ogromne wrażenie. Jako prezent sprawdzi się także grawerowana biżuteria, puzzle ze zdjęciem pary młodej, alkohol w butelce ze spersonalizowaną etykietą. Zawsze można zaoszczędzić na zakupie upominków, jeśli ma się kupony rabatowe. Warto ich szukać na portalu Rabatio.com, udostępnia je wiele sklepów internetowych.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcie z wycieczki. Internauci nazwali ją „czarownicą”
  2. Siostra Anny Przybylskiej zdążyła się z nią pożegnać. Ze łzami ujawniła, jak wyglądały jej ostatnie chwile
  3. Rodowicz wyjawiła rodzinną tajemnicę. Nieliczni o tym wiedzieli, jeden gest uratował całą rodzinę