Michał Wiśniewski ze względu na swoje perypetie życiowe odbierany jest przez opinię publiczną jako osoba kochliwa. Miał już w końcu pięć żon. Niedawno znów stanął przed ołtarzem, by wyczytać przysięgę. Czy znowu mu się coś odwidziało?

Wręcz przeciwnie. Tym razem u jego boku w białej sukni nie stała bowiem kolejna, nowa żona, a ta, z którą miłość łączy go już od jakiegoś czasu.

Michał Wiśniewski znów złożył przysięgę małżeńską

Lider zespołu „Ich Troje” po prostu po raz kolejny stanął przed ołtarzem wraz z Polą, swoją piątą małżonką, dla której swego czasu nagrał nawet romantyczną piosenkę pod tytułem „Zatańcz ze mną”. Obydwoje pojawili się w teledysku do tego utworu. Michał już jakiś czas temu zapowiadał, że będzie chciał odnowić przysięgę, którą w sumie składał niedawno, bo raptem 2 lata temu.

Ponowne jej złożenie miało się wiązać z hucznym weselem, którego para nie mogła wyprawić w 2020 roku ze względu na szalejącą wówczas pandemię. Plany o odnowieniu przysięgi pozostały aktualne, ale te dotyczące imprezy nieco się zmieniły.

Michał postanowił bowiem nieco spuścić z tonu i wyprawił skromniejsze przyjęcie, które na dodatek połączył z obchodami swoich okrągłych 50. urodzin. Nie ma wątpliwości, że kilkanaście lat temu z tych okazji zrobiłby 2 huczne bale.

Jak Michał Wiśniewski bawił się na swojej imprezie?

Michał miał już okazję udzielić krótkiego wywiadu dotyczącego tego wyjątkowego wydarzenia. W rozmowie z „Faktem” stwierdził, że ostatecznie wolał spędzić ten dzień w kameralnym gronie najbliższych mu osób.

– Tak między nami, po cichu, skromnie, ale wesoło i pięknie było — opisał imprezę wokalista.

Z kolei w instagramowym poście, który dotyczył tej uroczystości, napisał, że nigdy nie zapomni szczerych uśmiechów, czułych gestów i dobrych słów, którymi został tego dnia wraz z żoną obdarowany.

– Jesteśmy ogromnie poruszeni i wdzięczni naszym najbliższym — dziękowali na Instagramie małżonkowie.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Dominika Tajner szczerze o nieudanym małżeństwie z Wiśniewskim. „Parę rzeczy mnie zaskoczyło”
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Źródło: Fakt/ Pudelek

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl