[tps_title][/tps_title]

Kto nie pamięta programu „Big Brother” i całej plejady gwiazd, które się na nim wybiły? 

Dzisiaj nikt już o nim nie mówi, jednak za granicą show nadal robi karierę. Takiego wejścia do domu się jednak nie spodziewaliśmy. 

Big Brother w Polsce

gwiazdy
fot. Youtube

Telewizyjne show, w którym wielki Brat podgląda jego uczestników przez kamery rozmieszczone na całym obiekcie, stał się popularny niemal na całym świecie. „Big Brother” w polskim wydaniu przyniósł sławę takim celebrytom jak Frytka, Manuela Jabłońska, Piotr Gulczas Gulczyński czy Jolanta Rutowicz. Choć nie są już tak popularni jak kiedyś, nadal co jakiś czas pokazują się w telewizji. Kontrowersyjne show, w którym widzowie przed ekranami są obserwatorami życia uczestników, było emitowane na antenie TVN w latach 2001- 2008.

ZOBACZ TEŻ: Banalnie proste risotto z grzybami. Idealne na romantyczną kolację

Ukryty penis

Chociaż w Polsce mieliśmy jedynie 5 edycji tego show, w Anglii popularność tego programu nie maleje. Brytyjczycy mają okazję oglądać już 21 wydanie „Big Brothera”. Tym razem w domu wielkiego Brata mieszkają celebryci. Wraz z nowym rokiem pojawił się program na żywo, w którym uczestnicy oficjalnie wchodzili do domu, w którym będą mieli mieszkać przez najbliższe kilka tygodni. Całe wydarzenie emitował Chanel 5. Tak wielkie otwarcie domu wraz ze znanymi osobistościami nie mogło się odbyć bez skandalu. Angielska edycja „Big Brothera” może pochwalić się wyjątkowymi uczestnikami. Między innymi najstarszą lokatorką domu wielkiego Brata, 82- letnią Amandą Barrie.

Najwięcej kontrowersji jednak wzbudza Courtney Act, znana między innymi z programu „RuPaul’s Drag Race”. Podczas celebracji wejścia do domu i przedstawiania swojej sylwetki uczestniczka, a raczej uczestnik zgubił sukienkę. Oczom widzów ukazał się przyklejony taśmą penis. Mimo szybkiej próby naprawy sytuacji i osłonięcia intymnego miejsca wieść rozeszła się ekspresowo. Jedno jest pewne, oglądalność programu na pewno na tym nie ucierpi.

Courtney Act
fot. Instagram/@bbuk
Courtney Act
fot. Instagram/@courtneyact
Courtney Act
fot. Instagram/@courtneyact

ZOBACZ TEŻ: LUDZKA przeszłość Lewandowskiej. Zanim została żoną… PRACOWAŁA.

źródło: lalapalmala.pl

ładowanie...

Zobacz również