Conchita Wurst dała się poznać całej Europie podczas konkursu Eurowizji w 2014 roku, gdy zdobyła pierwsze miejsce. Artystka drag queen zyskała tak wielką popularność, że rok później poprowadziła kolejną edycję europejskiego konkursu piosenki. Do dziś pamiętamy ją jako posiadaczkę gęstej brody, bujnych brązowych włosów i wyrazistego makijażu. Dziś wygląda zupełnie inaczej – ciężko ją rozpoznać!

Conchita Wurst swoim kontrowersyjnym wyglądem obudziła w Europie poważną dyskusję dotyczącą osób LGBT+ i wyrażania samego siebie nie bacząc na ramy, jakie narzuca nam społeczeństwo. Wygląd Conchity był powodem do żartów i uszczypliwych komentarzy, w gruncie rzeczy jednak stał się publiczną dyskusją, która jest bardzo potrzebna. Jak wygląda dziś artystka?

Conchita Wurst dziś

Conchitę Wurst wszyscy zapamiętaliśmy jako seksowną brunetkę, o figurze modelki. Długie włosy, pięknie podkreślone oczy stanowiły elementy przebrania Thomasa Neuwirtha, z pochodzenia Austriaka. Jednak to, co przeszło do historii to broda artystki, która stanowiła nieszablonowy kontrast do jej kobiecej powierzchowności.

Conchita dziś, sześć lat po swoim sukcesie wygląda zupełnie inaczej. Thomas Neuwirth, artysta stojący za sukcesem Conchity, pokazał swoje najnowsze zdjęcie na Instagramie, pokazując tym samym, że brązowe fale, które zdobiły jego głowę, należą do przeszłości. Teraz Thomas nosi krótko ściętą, różową fryzurę!

  1. Nie żyje uwielbiany polski aktor i reżyser. Zmarł po ciężkiej chorobie
  2. Nagła decyzja polskiego kościoła. Wszystko odwołano, nikt nie spodziewał się identycznego rozstrzygnięcia
  3. Z ostatniej chwili: koronawirus w ”Tańcu z gwiazdami”. To koniec programu? Jest odpowiedź stacji

Kim tak naprawdę jest Conchita Wurst?

Conchita Wurst jest alter ego Thomasa Neuwirtha – artysty, absolwenta szkoły projektowania mody i projektanta mody. Thomas jest gejem i nigdy nie chciał zmieniać płci. Conchita jest jego tworem, postacią, którą z wielkim sukcesem wprowadził w świat show-biznesu.

Kobieta z brodą szybko zasłynęła w całej Europie oraz na świecie. Dzięki występowi w 2014 roku zaskarbiła sobie sympatię kolejnych osób spoza swojego kraju. W końcu jednak nie wyglądem Thomas zwyciężał kolejne konkursy typu talent-show, a także samą Eurowizję, tylko wspaniałym wokalem i muzycznymi zdolnościami. Do dziś mężczyzna przyznaje, że jest bardzo wdzięczny swojemu krajowi za akceptację i siłę, jaką dostaje od swoich rodaków. Jego poczynania nadal śledzi mnóstwo fanów, którzy reagują każdą najmniejszą zmianę mężczyzny. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

conchita wurst
fot. youtube.com/Eurovision Song Contest

Wszyscy pamiętamy Conchitę, jako kobietę z brodą, drag queen, która dzięki swojemu występowi osiągnęła wielką popularność na całym świecie.

conchita wurst
fot.instagram.com/conchitawurst

Dziś Thomas Neuwirth jest nie do poznania!

conchita wurst
fot.instagram.com/conchitawurst

Mało kto wie, że Conchita jest artystycznym wytworem, alter ego Thomasa Neuwirtha. Wokalistka jest postacią, w którą wciela się podczas występów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Właścicielka pitbulli zdradza wstrząsające szczegóły z dnia ataku na Kamilka. „Przeważały nożyczki w ręku chłopca”
  2. Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatu
  3. Pilne zarządzenie rządu ws. 1 listopada. Rzecznik rządu zabrał głos, wiadomo, co ze świętem Wszystkich Świętych
  4. Pilna wiadomość w sprawie uczniów, będą wyjątki w strefie żółtej i czerwonej. Jest komunikat Ministerstwa Edukacji
  5. Komunikat Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o 3 zasady, każdy Polak musi się dostosować od zaraz
  6. „Królowe życia”: Izabela Macudzińska spodziewa się nowego członka rodzin. Kobieta podzieliła się radosną informacją

źródło: o2.pl, kobieta.pl

Poprzedni artykułWirusolog ujawnił, kiedy możemy spodziewać się kolejnego osłabienia COVID-19. Polacy będą załamani
Następny artykułPamiętacie Zuzię z ”Lokatorów”? Zrobiono jej zdjęcia, ciężko uwierzyć własnym oczom
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.