Córka Lecha Wałęsy wyszła za mąż! Niedawno para ogłosiła, że spodziewa się dziecka, a kilka dni temu na ceremonię pan młody zapraszał… na Facebooku. Mężczyzna zdecydował się także na nietypową rzecz w związku z formalnościami. Uroczystość była skromna, ale nie zabrakło zaskakujących momentów.

Magdalena, najstarsza córka Lecha Wałęsy, którego nie mogło zabraknąć w tak ważnym dniu, jest już mężatką. Uroczystość odbyła się 31 sierpnia 2019 roku o godzinie 15 w Gdańsku. Za kogo wyszła córka Lecha Wałęsy? To mężczyzna znany w Gdańsku. Kim jest Lech Kaźmierczyk?

Córka Lecha Wałęsy wyszła za mąż

Magdalena Wałęsa powiedziała tak. Ślub odbył się w gdańskiej Bazylice Mariackiej. W ceremonii wziął udział tata panny młodej, były prezydent Lech Wałęsa, który miał na sobie koszulkę z napisem Konstytucja. Goście zostali poproszeni o to, aby zamiast kwiatów przynieść datki na hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dudkiewicza. Para młoda zdecydowała się także na dwóch świadków płci męskiej.

Sam pan młody również podjął nietypową decyzję. Jak donosi Fakt, mężczyzna przyjął nazwisko żony. Kim jest Lech Kaźmierczyk? Lech Kaźmierczyk jest gdańskim radnym, który dostał się do rady miejskiej z list Koalicji Obywatelskiej. Będzie drugim mężem Magdaleny Wałęsy, która ma syna Szymona z poprzedniego małżeństwa.

Kim są dzieci Lecha Wałęsy?

Dzieci Lecha Wałęsy są związane z przeróżnymi branżami, nie każde z nich zdecydowało się na kontynuowanie politycznej kariery taty. Były prezydent i jego żona Danuta wychowali ośmioro dzieci. Najstarszy jest Bogdan, ma 49 lat i jako pierwszy opuścił rodzinny dom. Jak podaje portal kobieta.wp.pl, mężczyzna pracuje w Agencji Bezpieczeństwa Publicznego. Drugi urodził się Sławomir, który dziś ma 47 lat i mieszka w Toruniu, jest po dwóch rozwodach. Jako trzeci urodził się Przemysław, który zmarł w 2017 roku w wieku 43 lat. Pracował w straży granicznej.

Czwartym synem Lecha Wałęsy jest Jarosław. Mężczyzna ma 43 lata i zajmuje się polityką, udało mu się nawet uzyskać mandat europosła. Kolejna urodziła się obecnie 40-letnia Magdalena, która właśnie wzięła drugi ślub. W przeszłości zajmowała się tańcem, ostatecznie ukończyła teologię i rozpoczęła pracę jako katechetka. Drugą córką Wałęsów jest 39-letnia Anna. Zajmowała się pracą socjalną, obecnie prowadzi gdańskie biuro Lecha Wałęsy. Maria Wałęsa ma 37 lat, w przeszłości prowadziła własną firmę, która zbankrutowała. Kobieta wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, jednak nie udało jej się wygrać. Najmłodszą córką Lecha Wałęsy jest Brygida. Ma 34 lata, ukończyła kulturoznawstwo i pracowała w Akwarium Gdyńskim.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
facebook.com/lech.kazmierczyk

Córka Lecha Wałęsy po raz drugi wyszła za mąż.

córka
facebook.com/Leo.Gedanicus

Jej wybrankiem jest Lech Kaźmierczyk, gdański radny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  2. Barbara Kurdej-Szatan na intymnym zdjęciu z łóżka. Towarzyszy jej dwóch mężczyzn, nie ma tam jej męża
  3. Dorota Szelągowska w nowej fryzurze. Odmieniona gwiazda pozuje na Instagramie
  4. Piotr Woźniak-Starak miał wielkie serce. Joanna Kos-Krauze opowiedziała, jak pomógł jej umierającemu mężowi
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

Źródła: fakt.pl, kobieta.wp.pl

Poprzedni artykułPani Irenka od 30 lat nie je mięsa. ”Mam 93 lata i nie mam na co umrzeć”
Następny artykułZnaki zodiaku, na które nie ma mocnych. Oto 6 najpotężniejszych znaków w całym zodiaku
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.