Córka Kasi Kowalskiej z powodu zakażenia koronawirusem w marcu trafiła do londyńskiego szpitala, z dala od bliskich i rodziny. Dziś sławna mama miała jej do przekazania szczególnie ważną wiadomość. Fani piosenkarki szybko dołączyli się do jej przesłania, a Ola otrzymała całe mnóstwo ciepłych słów. 
 
Ostatnie miesiące były dla Kasi Kowalskiej szczególnie ciężkie. Córka gwiazdy trafiła do szpitala z podejrzeniem zakażenia koronawirusem, a mimo młodego wieku, choroba okazała się dla dziewczyny bardzo groźna. Artystka musiała wyrazić zgodę na intubację swojej córki i codziennie przeżywała chwile grozy, będąc oddalona od dziecka o setki kilometrów. Dziś mama miała jej do przekazania bardzo istotną wiadomość. 
 
 
 
Kasia Kowalska i wzruszający wpis
 
Dzisiejszy dzień jest dla piosenkarki szczególnie ważny. Dlaczego? Okazuje się, że córka Kasi Kowalskiej obchodzi 23 urodziny. Stęskniona mama postanowiła opublikować z tej okazji szczególny wpis na Instagramie. 
 
 
 
Kasia Kowalska w swoim mediach społecznościowych opublikowała serię zdjęć z córką i złożyła jej piękne życzenia, do których przyłączyli się również fani gwiazdy. 
 
Sto lat Ola. Wszystkiego, co najpiękniejsze, zdrowia, szybkiego powrotu do domu. Wszyscy składają ci najserdeczniejsze życzenia!!!! – napisała gwiazda. 
 
Jak dziś czuje się Ola?
W marcu córka Kasi Kowalskiej z powodu zakażenia koronawirusem trafiła do londyńskiego szpitala. Choć sytuacja była ciężka, piosenkarka w końcu obwieściła dobrą nowinę. Po trzech tygodniach Ola zaczęła wracać do zdrowia. Najprawdopodobniej córka artystki wciąż przebywa w szpitalu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

#sto lat Ola #wszystkiegoconajpiękniejsze #zdrowia #szybkiego powrotu do domu #wszyscy składaja ci najserdeczniejsze zyczenia !!!!

Post udostępniony przez Kasia Kowalska_Official (@kasia_kowalskaofficial)

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Dziś, 5 maja, córka Kasi Kowalskiej obchodzi 23 urodziny. Z tej okazji piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie archiwalne zdjęcia i złożyła na forum wzruszające życzenia.  

ZOBACZ TEŻ:

  1. Tragiczne wieści z pogotowia. Nie żyje ratownik medyczny, nieoficjalnie mówi się o jednej przyczynie
  2. Premier Polski nie powiedział całej prawdy o częściowym otwarciu granic. Wielu Polaków będzie wściekłych
  3. Darmowe leki mogą trafić do wielu Polaków. Jest tylko jeden szczegół, o którym należy wiedzieć
  4. Znudził ci się zwykły rosół? Mamy przepis, dzięki któremu zaniemówisz z wrażenia, a nie wymaga wiele pracy
  5. Filip Chajzer znowu próbuje być zabawny. Internauta: ”Bardziej żenującym się już nie da być”
  6. Morawiecki zapowiedział częściowe otwarcie granic. Nie powiedział całej prawdy, ogromne rozczarowanie
 
 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.