Córka Agaty Mróz ma już 12 lat! Liliana Olszewska rośnie jak na drożdżach i ma bardzo ambitne plany na przyszłość. Podczas wizyty w programie Pytanie na Śniadanie, w którym tata Lilki był gościem, wyjawił, z czym chce związać swoją przyszłość jego pierworodna. 

Córka Agaty Mróz ma już 12 lat i coraz bardziej przypomina wyglądem mamę. Jej tata wyjawił, że Lilka ma już wielkie plany na przyszłość. Jak się okazało, dziewczynka zdecydowała się pójść w ślady swojej mamy i zająć się sportem, ale oprócz tego postanowiła także wykorzystać swoją urodę!

Córka Agaty Mróz plany na przyszłość

Agata Mróz i jej historia jest wielką inspiracją dla wszystkich. Sportsmenka mimo poważnej choroby osiągnęła wielkie sukcesy, grając zawodowo w siatkówkę. Później gdy zaszła w ciążę i mimo trudów choroby podjęła decyzję o urodzeniu dziecka, stała się symbolem siły i wielkiej macierzyńskiej miłości. 

Mała Lilka straciła swoją mamę zaledwie dwa miesiące po swoich narodzinach. Cała Polska przeżywała odejście tak wspaniałej sportsmenki, ale przede wszystkim wyjątkowej osoby. Tata Lilki wyjawił, jakie są plany jego córki na przyszłość –  okazuje się, że mała chce iść w ślady mamy i od dwóch lat gra w klubie siatkówki. To jednak nie wszystko.

 1. Widzowie TVN nie wierzyli własnym oczom. Wszystko poszło na żywo
 2. Całe życie nazywali go grubasem. Po latach zrzucił ponad połowę swojej wagi, teraz zapiera dech w piersiach
 3. Ślub Jacka Kurskiego z Joanną znów doprowadził do burzliwego zamieszania. Pojawił się nowy problem, są zdjęcia

Liliana Olszewska będzie modelką?

Tata Lilki nie chciał, by córka została siatkarką. Mimo że próbował odwieść ją od tego pomysłu, okazało się, że dziewczynka ma po prostu ten sport we krwi:

– Jak się później okazało, trudy ojca poszły na marne Próbowaliśmy różnych sportów, ale nie wiem, czy stety, czy niestety, skończyło się na… siatkówce. To jest dopiero jej drugi rok kariery w klubie KS Saska, więc zobaczymy. Na razie efekty są mega zadowalające – powiedział Jacek Olszewski podczas wizyty w Pytaniu na Śniadanie.

To jednak nie wszystko. Lilka chce spróbować swoich sił także w modelingu:

– Myślę, że spróbujemy. Lila się jeszcze trochę wstydzi. Może nie jako karierę modelki, bo to jest ciężkie, ale jako przygodę na pewno chcielibyśmy spróbować. Mamy znajomego, który prowadzi agencję, więc pewnie to zrobimy – zapewnił Olszewski.

Dziewczynka z pewnością ma predyspozycje do zostania modelką, piękną figurę i urodę odziedziczyła po swojej mamie. Ojciec Lilki przyznał, że ich historia rodzinna nie jest łatwa dla nastolatki, są nawet osoby, które ślą bezpodstawne oskarżenia w stronę jego córki.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

CÓRKA
FOTO MICHAL KRAWCZYNSKI/SUPER EXPRESS Warsaw, Poland 04/06/2008

Agata Mróz osiągnęła dużą popularność wspaniałymi wynikami sportowymi. Dramatem jej choroby, a później jej odejściem żyła cała Polska.

córka
fot.instagram.com/olszewska.liliana

Liliana chce spróbować swoich sił w modelingu.

córka
fot.instagram.com/olszewska.liliana

Dziewczynka podobnie jak jej mama ma wielki talent do gry w siatkówkę.

córka
PHOTO: JAN BIELECKI/East News WARSZAWA 13.10.2008

Jacek Olszewski nie chciał, by córka grała w siatkówkę. Wygrały jednak geny i wielki talent dziewczynki.

ZOBACZ TEŻ:

 1. Dlaczego Sekielski nagle chudnie? Podał lepszą niż wszystkie przepisy Gessler razem wzięte recepturę na zupę z buraka
 2. 69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata
 3. Najmniejszy pies świata mieszkał we Wrocławiu. Chihuahua mierzył tylko 6 centymetrów
 4. Dentysta aż zrobił zdjęcie. Wnętrze ust pacjentki budzi grozę, nie dla wrażliwych
 5. Poznajecie? Wszystkie trzy są dziś znane i uwielbiane przez Polaków
 6. Prawda o Tymoteuszu Szydle ujrzała światło dzienne. Zdradzono dlaczego naprawdę podjął ostateczną decyzję
 7. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach
 8. W związku z epidemią będzie można ubiegać się o dopłatę do czynszu. Nawet 1500 złotych, komu przysługuje?
 9. Pożar nie jest pierwszą tragedią w „Nasz nowy dom”. Uczestniczka Kasia zginęła w dramatycznym wypadku, miała jedynie 19 lat

źródło: jastrzabpost.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułAdele najpierw schudła ponad 40 kg, a teraz jeszcze zmieniła fryzurę. Przecieramy oczy ze zdumienia, co za zmiana
Następny artykułMinisterstwo Zdrowia wydało ważny komunikat, dziś szczególny dzień. Każdy z nas powinien wiedzieć
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.