Córka znanego piłkarza nie żyje. Wieści o śmierci dwulatki zasmuciły fanów piłki nożnej na całym świecie. Sportowiec poinformował o nagłym odejściu dziewczynki za pomocą mediów społecznościowych.

Znany sportowiec w żałobie. Dziewczynka miała tylko dwa lata i zmarła nagle. Kondolencje dla piłkarza nadchodzą z całego świata sportu i od kolegów po fachu. Wstrząsające informacje.

Nie żyje córka sportowca

Córka Benika Afobe zmarła nagle w piątek wieczorem. Piłkarz wydał oświadczenie, które zostało udostępnione przez dziennikarza sportowego Henry’ego Wintera.

– Z ogromnie ciężkim sercem rodzina Afobe potwierdziła dziś druzgocącą wiadomość, że ich pierwsze dziecko, ukochana córka Amora, zmarła w piątek wieczorem — czytamy w oświadczeniu.

Dziewczynka trafiła do szpitala ze względu na ciężką infekcję. Zmarła pomimo wysiłku lekarzy.

– Cała rodzina jest całkowicie załamana i chciałaby poprosić o poszanowanie ich prywatności w tym niezwykle trudnym czasie — napisała rodzina piłkarza.

córka
fot. facebook.com @benikafobeofficial

Kim jest Benik Afobe?

Benik Afobe jest angielskim piłkarzem kongijskiego pochodzenia. Gra jako napastnik w klubie Stoke City. Jako nastolatek zdobył Mistrzostwo Europy w reprezentacji Anglii poniżej 17 roku życia.

Teraz wsparcie dla Benika Afobe wyrażają koledzy po fachu. James Maddison grający dla klubu Leicester City wyszedł na murawę po zakończonym meczu z Everton F.C. w koszulce z napisem: „Benik, wszyscy jesteśmy z tobą bracie”.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
fot. instagram.com/madders

James Maddison wyraził wsparcie dla kolegi po fachu.

córka
fot. instagram.com/stokecity

Córka sportowca miała tylko dwa lata.

córka
fot. facebook.com @benikafobeofficial

Córka znanego piłkarza nie żyje.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Iberion – grupa mediowa przyszłości. Jakie wyznaje wartości?
  2. Antyfake – portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Biznes Info – portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  4. Antyfake – walczymy z fake newsami i dezinformacją

źródło: gala.pl

 

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.