Córka Marty Kaczyńskiej wygląda wprost rewelacyjnie. Jest coraz starsza i już teraz rośnie na prawdziwą ikonę stylu. W ostatnim czasie zmieniła się wręcz nie do poznania!

Dziewczynka im jest starsza, tym częściej udostępnia na swoich profilach na mediach społecznościowych różnorodne zdjęcia. Często chwali się tam także swoimi zainteresowaniami oraz coraz to nowszymi stylizacjami.

Córka Marty Kaczyńskiej to ikona stylu

Córka Marty Kaczyńskiej, Ewa Dubieniecka rośne na prawdziwą ikonę mody! W ostatnim czasie dziewczyna dodała zdjęcie, które mówi o niej niemalże wszystko. Zrobione jest modnym telefonem, Iphonem x, którego koszt wynosi prawie 6 tysięcy złotych. 

Dziewczynka jest ubrana zgodnie z tym, co najmodniejsze. Podczas świąt Bożego Narodzenia założyła klimatyczną sukienkę w kratkę, która pokazuje, że zna się na stylu! Widać, że Ewa ma swój styl i zamierza konsekwentnie podążać swoją drogą. Wiele wdzięku dodają jej także idealnie dobrane dodatki. Dziewczynka we włosy wpięła modne, duże białe spinki, a na szyję założyła delikatny wisiorek. Ma także czerwony manicure. 

– Merry Christmas – życzyła po angielsku nastolatka pod najnowszym zdjęciem.

Kim jest Ewa Dubieniecka?

Ewa Dubieniecka jest najstarszą córką Marty Kaczyńskiej, która została przysposobiona przez jej drugiego męża, Marcina Dubienieckiego. Dziewczynka odziedziczyła po mamie nie tylko idealną figurę, ale także wiele niesamowitych talentów i duży intelekt. Jej największym zainteresowaniem jest k-pop. Widać, że interesuje się, także modą. Owoce tego możemy zauważyć na zdjęciach, które dodaje na swoje media społecznościowe. Mimo swojego młodego wieku, dziewczynka doskonale wie, co zrobić, by wzbudzić zainteresowanie internautów.

Córka Marty Kaczyńskiej uczestniczyła między innymi w kampanii prezydenckiej Lecha Kaczyńskiego. To właśnie z nią pozował do wspólnych zdjęć. W 2007 roku jej mama wystąpiła do sądu z wnioskiem o zaprzeczenie ojcostwa Piotra Smuniewskiego. Po rozwodzie rodziców, córka zyskała jednak ojczyma. W 2018 roku Marta Kaczyńska wzięła ślub z Piotrem Zielińskim. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/angelzsecrets

Córka Marty Kaczyńskiej rośnie na prawdziwą ikonę stylu.

córka
instagram.com/angelzsecrets

Dziewczynka ma własne zainteresowania.

córka
instagram.com/mmkaczynska/

Widać, że jest ona z niej dumna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Cukrzyca potrafi rozwijać się przez lata. Jej wczesne objawy mogą być mylące
  2. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  3. Marcin Prokop w ogniu krytyki. Jego wypowiedzieć z sylwestrowej sceny wywołała skandal
  4. Córka Sylwii Grzeszczak ma 4 lata. Bogna to słodka dziewczynka i oczko w głowie rodziców
  5. Opiekunka Violetty Villas nie poszła do więzienia. Została skazana na 1,5 roku za znęcanie się nad gwiazdą
  6. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródło: jastrzabpost.pl

 

 

Poprzedni artykułŚlub kościelny? W 2020 ksiądz ma nowe prawa. Będą szczegółowe rozmowy z narzeczonymi
Następny artykułZnaki zodiaku, które się przyciągają. 3 pary, które stworzą najlepsze duety w miłości i przyjaźni
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.