Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Odwiedzili grób córki Ewy Bem. Rozdzierający serce widok
Luiza Pastuszka
Luiza Pastuszka 03.03.2020 22:29

Odwiedzili grób córki Ewy Bem. Rozdzierający serce widok

grób
youtube.com Super Express

Córka Ewy Bem pochowana została na cmentarzu w podwarszawskich Pyrach. Dziennikarze Super Expressu postanowili odwiedzić grób młodej i energicznej dziewczyny, która zmarła trzy lata temu. Pomimo upływu czasu widok w dalszym ciągu rozdziera serce. Przypomnijmy najważniejsze informacje z życia dziennikarki.

Grób córki Ewy Bem w dalszym ciągu wywołuje masę emocji. Kobieta spoczęła na jednym z podwarszawskich cmentarzy. Przypomnijmy, że córka Ewy Bem o chorobie dowiedziała się w 2015 roku. Zmarła w październiku 2017 roku, osierocając dwójkę dzieci. Jej nagła śmierć miała znaczny wpłynęła na życie znanej piosenkarki. Z rozpaczy postanowiła przerwać karierę muzyczną.

Córka Ewy Bem zmarła w wieku 39 lat

Ewa Bem jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i podziwianych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Piosenkarka jazzowa w październiku 2017 roku doznała od losu okrutnego ciosu, który zmusił ją do przerwania dalszej kariery zawodowej. Niespodziewanie zmarła jej starsza córka, Pamela Bem-Niedziałek. Kobieta miała zaledwie 39 lat.

Przypomnijmy, że w 2015 roku do rodziny wokalistki dotarły wstrząsające wieści. U jej pociechy wykryto glejaka, czyli groźnego rak mózgu. Jakby tego było mało, Pamela spodziewała się w tym czasie drugiego dziecka.

  1. Jedzenie, którego nie powinno się trzymać w lodówce. Wiele osób popełnia podobny błąd
  2. Porażające sceny na pogrzebie Pawła Królikowskiego. Nikt nie spodziewał się wydarzeń, które nastąpiły w kościele
  3. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju

Kim była Pamela Bem-Niedziałek?

Pamela Bem-Niedziałek była córką Ewy Bem i gitarzysty Tadeusza Gogosza. Na co dzień pracowała jako dziennikarka. Była współtwórczynią telewizji TVN24, a następnie TVN CNBC i TVN24 BiS. Była wydawczynią, reporterką i prezenterką, a w swojej pracy zajmowała się głównie tematami gospodarki.

W 2015 roku wykryto u niej glejaka. W tym czasie spodziewała się dziecka. Mimo narażenia własnego życia postanowiła urodzić. 39-letnia dziennikarka osierociła dwójkę dzieci. Córka Ewy Bem pochowana na cmentarzu w podwarszawskich Pyrach. To właśnie tam swoją córkę pochowali również Barbara Brylska oraz Ludwik Kosmal. Grób Pameli Bem-Niedziałek jest bardzo zadbany i widać, że bliscy regularnie go odwiedzają.

ZOBACZ ZDJĘCIE I NAGRANIE:

Córka

Córka Ewy Bem miała zaledwie 39 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziś pogrzeb Pawła Królikowskiego. Aktor przegrał walkę ze straszną chorobą
  2. Pasażerka zapłaciła fortunę przez jedną rzecz w dokumentach. Nie wpuścili jej do samolotu
  3. Sklepowe półki świecą pustkami. Polacy w strachu przed koronawirusem wykupują jeden produkt
  4. Wpadka na Orłach. Nie wyczytano nazwiska jednego z laureatów
  5. Żona Norbiego potraktowana w przykry sposób. Muzyk komentuje sytuację
  6. Robert Makłowicz błaga Polaków o pomoc. Potrzebne są duże pieniądze

Źródło: popularne.pl