Córka gwiazdora, którą tak lubił się chwalić to nie jego jedyne dziecko. Jego ulubienica ma siostrę, o której rzadko ktokolwiek słyszał. Ostatnio do sieci wypłynęły jej zdjęcia, niewielu wiedziało, że gwiazdor miał dwoje dzieci.

Życie prywatne osób publicznych często bywa bardzo zawiłe i skomplikowane. Tak było też i w tym przypadku. Gwiazdor polskiej telewizji zmarł niespodziewanie, pozostawiając na świecie nie jedną, jak się okazuje, ale dwie córki. Jego była partnerka opublikowała zdjęcia młodszej dziewczyny. Córka ma już 13 lat. 

Kim był Robert Leszczyński?

Robert Leszczyński to polski dziennikarz i krytyk muzyczny, znany przede wszystkim z IdolaMężczyzna zmarł 1 kwietnia 2015 roku w wieku 48 lat. Ciało znaleziono w jego warszawskim mieszkaniu. Sekcja zwłok wykazała, że przyczyną śmierci była nierozpoznana wcześniej cukrzyca, o której nie miał pojęcia. 

Robert Leszczyński swoją karierę rozpoczął w Gazecie Wyborczej,  gdzie pracował przez 8 lat jako krytyk muzyczny. Jego kariera nabrała tempa od momentu kiedy zasiadł na miejscu jurora w słynnym programie muzycznym Idol. Fani telewizyjnego show pamiętają go jako bezwzględnego krytyka, który nie stronił od mocnych słów. 

  1. Posłanka Lewicy: ”Dać ludziom 1500 plus w kwietniu”. 500 plus z góry ma pomóc zwolnionym rodzicom
  2. Minister zdrowia powiedział co czeka Polaków po Wielkanocy. Wielu będzie załamanych
  3. Szczepionka na koronawirusa będzie testowana na zwierzętach. Wiadomo, na których dokładnie

Okazuje się, że córka polskiego gwiazdora ma siostrę

Życie Roberta Leszczyńskiego nie było prostą ścieżką, bez niespodziewanych zawrotów akcji. Polski dziennikarz prowadził bardzo swobodny styl życia jeżeli chodzi o związki. Nigdy się nie ożenił, nie wierzył również w instytucję małżeństwa. Często określał je jako bardzo zużyte narzędzie. W jego życiu prywatnym przewinęło się kilka partnerek. Owocem dwóch związków są dwie córki. 

Leszczyński uwielbiał chwalić się jedną z nich, jednak o drugiej prawie nikt nie słyszał. Starsza córka Vesna często towarzyszyła ojcu, który dumnie prezentował swoją pociechę. Matką dziewczyny jest Alicja Borkowska, polska wokalistka. Natomiast o istnieniu Keiry wiedzieli tylko najbliżsi mężczyzny. Młodsza córka Keira to 13-letnia pełna energii nastolatka. W dniu 5. rocznicy śmierci, Leszczyńskiego Maja Korpała, matka Keiry udostępniła zdjęcia Roberta z małą dziewczynką. 

To już 5 lat. Byłeś wspaniałym ojcem naszego dziecka. Patrzyłeś na świat optymistycznie. Bardzo nam z Keirą Ciebie brakuje. Ona tęskni bardzo za Tobą. Ja też. (…) – napisała Maja Korpała na Faceboooku.

Leszczyński zmarł w młodym wieku, miał zaledwie 48 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 

 

Robert Leszczyński uwielbiał chwalić się swoja jedną córką, nikt nie wiedział, że Vesna ma jeszcze siostrę. 

 

Druga córka Roberta ma już 13 lat, i według słów jej mamy bardzo tęskni za tatą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  2. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy
  3. Lekarz myślał, że to nowotwór mózgu. Po przeskanowaniu mózgu odkrył prawdę, osłupiał
  4. Mąż Małgorzaty Rozenek pokazał pierwsze zdjęcie ich wspólnego dziecka. Zewsząd spływają gratulacje
  5. Ceny warzyw w górę. Ujawniono statystyki, wzrost cen postępuje
  6. Trwają prace nad programem 1000 plus. Do kogo wkrótce mogą trafić pieniądze?

Źródło: jastrzabpost.pl, facebook.com, wikipedia.org

 

Poprzedni artykułWiadomo już, kiedy najwcześniej będzie szczepionka na koronawirusa. Wielu będzie załamanych
Następny artykułBeagle został przyłapany na gorącym uczynku. Ukryta kamera nagrała psa, gdy właścicieli nie ma w domu
Redaktorka w Lelum.pl z wielką pasją do pisania. Ogromna fanka włoskiej kultury, języka i kuchni. Uwielbia spędzać czas na łonie natury, poznawać nowe miejsca i podróżować. W wolnych chwilach eksperymentuje w kuchni, uprawia sport i czyta książki.