Córka Kasi Kowalskiej niedawno wybudziła się ze śpiączki. Około miesiąc temu, piosenkarka poinformowała, że Ola Yoriadis trafiła do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Sytuacja była naprawdę dramatyczna. Informacje, jakie dostawała wokalistka ze szpitala, na temat stanu córki były bardzo okrojone i rzadkie. Dziś pojawiło się zdjęcie Oli ze szpitala.

Córka Kasi Kowalskiej na co dzień studiuje i mieszka w Londynie w Wielkiej Brytanii. W królestwie sytuacja epidemiczna jest bardzo poważna. Niestety Ola zaraziła się groźnym wirusem. Stan jej zdrowia był bardzo poważny. Po tym trudnym czasie w internecie pojawiło się w końcu zdjęcie dziewczyny.

Córka Kasi Kowalskiej wróciła do zdrowia

Kasia Kowalska około miesiąc temu poinformowała na Instagramie, że stan jej córki jest bardzo zły. Ola zaraziła się koronawirusem. Lekarze dzwonili do wokalistki, by otrzymać zgodę na jej intubację. Możemy tylko sobie wyobrazić, co mogła czuć jej mama w takiej sytuacji.

Ola została wprowadzona w stan śpiączki. Na szczęście jej stan cały czas się polepszał. Kasia Kowalska w końcu zyskała kontakt z własnym dzieckiem. Wygląda na to, że najtrudniejszy czas choroby jest już za 23-latką. 

  1. Najpierw Empik, teraz kolejna sieć. Ulubione sklepy Polaków znikają z galerii handlowych
  2. GIS pilnie wycofuje produkt, który niemal każdy ma w kuchni. Lepiej go wyrzucić, spożycie może mieć opłakane konsekwencje
  3. Zgwałcił ją, a teraz pozywa. ”Prosiłam go, mówiąc, że nie chcę”. Polka znowu przeżywa dramat

Córka Kasi Kowalskiej pozuje w szpitalu

Choroba na szczęście opuściła już Olę. Na swoim Instagramie dziewczyna wrzuciła po dłuższym czasie post. Zdjęcie zrobione w szpitalu pojawiło się w jej relacji. Zostało wykonane w trakcie wideo rozmowy, którą Ola prowadziła z polskim wokalistą Piotrem Ziołą.

Na zdjęciu dziewczyna wygląda naprawdę zdrowo. Zadziornie odsłonięte ramię i upozowana mina wskazują, że jej samopoczucie jest bardzo dobre. Wokalista udostępnił zdjęcie także na swojej relacji. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
córka
fot.instagram.com/olahintaz

Córka Kasi Kowalskiej przeszła bardzo trudne chwile w szpitalu.

córka
fot.instagram.com/olahontaz

Zdjęcie zrobione podczas rozmowy on-line z polskim wokalistą jest pierwszym pokazującym Olę od jej trafienia do szpitala.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nieoczekiwany zwrot w sprawie koronawirusa w Polsce. Zaskakującą wiadomość podano po południu
  2. Na nowym zdjęciu Kim Dzong Una dostrzeżono jeden szczegół. Może ujawniać wszystko
  3. TVN wyemitował porażający materiał. Chodzi o Pawła Królikowskiego, ciężko uwierzyć, że pokazano szczegóły
  4. Nasz Nowy Dom: Katarzyna Dowbor spotkała się z prawdziwym dramatem. Musiała zareagować
  5. ”Królowe życia”: smutne chwile w życiu Dagmary. Gwiazda drży o los bliskiej osoby
  6. Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową

źródło: plotek.pl

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl