Córka Kasi Kowalskiej, ostatnie tygodnie spędziła w jednym z brytyjskich szpitali z powodu zarażenia koronawirusem, jak do tej pory myślała cała Polska. Jednak jak się okazuje, to nie COVID-19 był przyczyną jej pobytu w szpitalnej placówce. Pudelek.pl przekazał sensacyjne fakty, które właśnie wyszły na jaw. 

Od tygodni cała Polska wspierała córkę Kasi Kowalskiej, która rzekomo przez ten cały czas walczyła o życie po zakażeniu koronawirusem. Portal poinformował, że młodziutka Ola, nigdy nie została zakażona COVID-19. Dlaczego Kasia Kowalska utwierdzała nas w przekonaniu, że jest inaczej? 

Córka Kasi Kowalskiej nie miała koronawirusa? 

Córka Kasi Kowalskiej, jak podaje pudelek.pl, nigdy nie miała koronawirusa. Jednak cała Polska myślała, że jest zupełnie inaczej. Ponad miesiąc temu Ola trafiła do szpitala, podczas pobytu na terenie Wielkiej Brytanii. Jej nagła wizyta w szpitalu zbiegła się z doniesieniami o błyskawicznym rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce i na świecie. Kasia Kowalska, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jej córka jest właśnie hospitalizowana w jednej z londyńskich placówek. 

Piosenkarka, nie przekazała wprost, że koronawirus był powodem nagłego pogorszenia stanu zdrowia Oli, jednak jej słowa dobitnie wskazywały, że tak właśnie jest. Przy każdej okazji, kiedy Kasia Kowalska informowała, o tym co dzieje się z jej córką nawoływała, aby pozostać w domu i ograniczyć kontakty z innymi. Również wielokrotnie dziękowała, kiedy zatroskani fani życzyli rychłego powrotu do zdrowia jej córce i wygrania walki z wirusem. 

  1. Minister Zdrowia przekazał dobrą wiadomość. Nadal jednak jedna rzecz nie daje mu zasnąć
  2. W sieci pojawiło się nagranie z dużego polskiego szpitala. Sceny jeżą włosy na głowie, tak postępują z chorymi na COVID-19
  3. Niewiele osób zdaje sobie sprawę. Jednym nawykiem możesz bezpowrotnie zniszczyć swoje brwi

Kasia Kowalska nigdy nie przyznała, że jej córka jest zarażona

Okazuje się, że słowa artystki zostały od samego początku mylnie zinterpretowane, a sama zainteresowana nigdy ich nie zdementowała. Według najnowszych doniesień córka piosenkarki trafiła do szpitala z zupełnie innych powodów, jednak wciąż nie wiadomo jakich. 

Kasia nigdy nie powiedziała, że Ola ma koronawirusa. Początkowo były takie podejrzenia, ale kilkukrotny test tego nie potwierdził – powiedział menadżer Kasi Kowalskiej w rozmowie z pudelek.pl. Portal Party.pl potwierdził doniesienia.

Prawdą jest, że Kasia Kowalska nigdy nie powiedziała, że jej córka ma koronawirusa. Jednak jej wypowiedzi i publikowane posty wskazywały na coś zupełnie innego. Być może, niebawem dowiemy się, co naprawdę działo się z Olą. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Córka Kasi Kowalskiej od tygodni przebywała w Brytyjskim szpitalu.

córka
instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Córka artystki trafiła tam z powodu rzekomego zarażenia koronawirusem. 

córka
fot. screen youtube.com/Telpol INFO

Według najnowszych faktów, przekazanych przed pudelek.pl, Ola nigdy nie została zarażona COVID-19. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ojciec wyjeżdżał z domu, nie zauważył chłopca. Doszło do tragedii. 1,5-latek nie żyje
  2. Tragedia Polaków w Hiszpanii. Stracili swój największy skarb, stanął w ogniu
  3. Cieszysz się z otwarcia galerii? Nie masz pojęcia, z jakimi wytycznymi będziesz musiał się zmierzyć
  4. Magiczna sałatka. Na pewno jeszcze nie jadłaś czegoś podobnego, pyszności
  5. Na jaw wyszły nowe informacje o rodzinie Kacperka. Porażające słowa sąsiada i mamy
  6. Niewielu wie, czym zajmuje się żona Szymona Hołowni. Jej zawód wykonują tylko 4 kobiety w całej Polsce

Źródło: pudelek.pl , party.pl

 

Poprzedni artykułSzampon bez SLS. Naturalny szampon do suchych i zniszczonych włosów
Następny artykułNie żyje 30-letnia piosenkarka pop. Brat poinformował o śmierci gwiazdy
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.