Córka Demi Moore podczas wywiadu zdecydowała się opowiedzieć o tym, jak wyglądało jej życie z uzależnioną matką. Jej dwie siostry smutno potakiwały i z trudem wracały do bolesnych wspomnień. Traktowałam ją jak dziecko – powiedziała Tallulah w programie Red Table Talk.

Odkąd Demi Moore wydała swoją sensacyjną autobiografię, w mediach pojawia się mnóstwo informacji na jej temat. Na jaw wyszła informacja o gwałcie, problemach z matką i relacjach z partnerami. Teraz gwiazda postanowiła udzielić wywiadu, podczas którego towarzyszyły jej trzy córki.

Demi Moore: córka

Najmłodsza córka Demi Moore ma dziś 25 lat i wciąż przeżywa to, co działo się w jej domu. W 2000 roku aktorka i Bruce Willis rozstali się, a dziewczynki zostały z matką. Gwiazda nie potrafiła poradzić sobie z rozstaniem i utraciła kontrolę nad własnym życiem. W domu nie brakowało używek, a dzieci często widziały ją pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

-To było bardzo dziwne. Zdarzały się chwile, gdy byłam na nią wściekła. Pamiętam, że byłam wiecznie zdenerwowana, traktowałam ją jak dziecko i rozmawiałem z nią, jakby była ode mnie znacznie młodsza. To nie była ta sama mama, z którą dorastałyśmy – mówiła Tallulah w Red Table Talk.

córka
fot. screen YouTube OnlySkye

25-latka wspominała, że często czuła niepokój i jako dziecko potrafiła rozpoznać, kiedy matka jest pod wpływem. Pijana była bardziej wylewna wobec swoich córek, ale one doskonale wiedziały, że dzieje się coś złego.

Demi Moore: związki

Związki Demi Moore nigdy nie należały do najłatwiejszych i sprawiały, że gwiazda czuła się coraz gorzej. W swojej książce wyznała, że najprawdopodobniej trudno było jej stworzyć zdrowy związek z powodu jej dzieciństwa. Wychowywała się tylko z matką, która zabierała nastoletnią córkę do barów, licząc na to, że zwróci uwagę facetów. Kobieta miała dopuścić do tego, że Demi została zgwałcona we własnym domu.

córka
fot. screen YouTube ABC News

Rozwód z Brucem Willisem był dla niej niezwykle trudny. Gdy udało jej się pozbierać, związała się z Ashtonem Kutcherem. Demi Moore nie wspomina dobrze związku ze słynnym aktorem. W książce wspominała o jego zdradach, które również rujnowały jej psychikę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Nie żyje legendarny polski muzyk. Odszedł po długiej i ciężkiej chorobie
  3. Uwielbiany muzyk porzucił żonę dla fanki. ”Jeździła z nimi w trasy od 10 lat”
  4. Uwielbiały go miliony, a on był pełen kompleksów. Dziś Zbigniew Cybulski skończyłby 91 lat
  5. Mąż Anny Dymnej zmarł tragicznie 40 lat temu. Właśnie ważne materiały ujrzały światło dzienne
  6. Koszmar 80-letniego męża Doroty Segdy. Gwiazda polskich seriali zdruzgotana, straszne
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.