Córka Kasi Kowalskiej przebywa w szpitalu w Londynie, jej stan jest poważny. Piosenkarka jest zrozpaczona, nie może być przy córce, a lekarzy ograniczają procedury. 

Córka Kasi Kowalskiej, 23-letnia Ola, już od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Londynie na skutek zakażenia nowym koronawirusem. Ze względu na zamknięcie granic, piosenkarka nie może być w tych trudnych chwilach przy córce. Jakby tego było mało, lekarzy ograniczają pewne procedury.

W jakim stanie jest córka Kasi Kowalskiej?

Córka Kasi Kowalskiej jest w poważnym stanie. Piosenkarka poinformowała, że jakiś czas temu lekarze dzwonili do niej, aby zapytać, czy wyraża zgodę na intubację. W Wielkiej Brytanii jest to konieczne ze względu na różnice kulturowe i religijne, lekarze nie podejmują samodzielnie takich decyzji.

Kasia Kowalska zmuszona jest czekać na jakiekolwiek informacje w Polsce. Odkąd jej córka trafiła do szpitala, minął już ponad tydzień. Stan dziewczyny na razie wciąż pozostaje poważny, ale jesteśmy pełni nadziei i dobrych myśli, że lada dzień sytuacja się poprawi i 23-letnia Ola będzie mogła wrócić do domu.

  1. Czy sklep może nie przyjąć gotówki? Przepisy są niejasne, wyjaśniamy
  2. Zapadła decyzja ws. wyborów prezydenckich 2020. Niebywałe sceny w Sejmie
  3. Które sklepy będą czynne 24h na dobę? Zmiany godzin otwarcia w całej Polsce

Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu w Londynie

Córka piosenkarki przebywa w szpitalu w Londynie. Wielka Brytania jest jednym z krajów, które najpóźniej wprowadziły zasady bezpieczeństwa i restrykcje wychodzenia z domu w związku z panującą pandemią. Skutkuje to obecnie licznymi zachorowaniami i gwałtownym przyrostem zgonów.

W Wielkiej Brytanii liczba zakażonych to już ponad 47 tys. osób, z czego już prawie 5 tys. zmarło. Lekarze nie mają łatwego zadania, są zmuszeni dokonywać selekcji, a do respiratorów podłączają te osoby, które mają największe szanse przeżyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:


Według najnowszych doniesień stan Oli pozostaje poważny. Piosenkarka namawia do pozostania w domu.


Zakażenie koronawirusem potwierdzono także u brytyjskiego premiera, Borisa Johnsona. Mężczyzna pracuje z domu.

córka
fot. unsplash.com/Hello I’m Nik ???? 

W Wielkiej Brytanii liczba zakażonych przekroczyła 47 tys. i wciąż gwałtownie rośnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dwa ciała w mieszkaniu, na miejscu prokurator i policja. Nieoficjalnie: siostra zabiła brata, potem siebie?
  2. Gwałtowny wzrost zakażonych, Japonia wprowadzi stan wyjątkowy. Wiążą się z nim kolejne zakazy
  3. Jak w dobie koronawirusa wyglądają śluby w Polsce? Najszczęśliwszy dzień w życiu wcale nie jest kolorowy
  4. Nastolatka wróciła z pracy w sklepie cała we łzach. Wściekła mama zwróciła się do klientów, pokazała poruszające zdjęcie
  5. Od czego zależy rozwój epidemii w Polsce? Wirusolog mówi wprost, wszystko zależy od jednego dnia
  6. Ważny apel prezydenta do wszystkich Polaków. Chodzi o zakupy

źródło: se.pl

Poprzedni artykułDramatyczne nagranie z polskiego szpitala, pacjent obnażył całą prawdę. ”Nie macie pojęcia co się tutaj dzieje”
Następny artykułPracownicy Biedronki dostaną premie. Kwota jest czterocyfrowa, ”uczciwe i zasadne wyróżnienie”
Redaktorka portalu Lelum.pl. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Miłośniczka wszelakich podróży, kuchni włoskiej, kryminałów i astronomii. W wolnych chwilach z niecierpliwością planuje kolejne wyjazdy.