Córka od jakiegoś czasu zaczęła zachowywać się dziwnie i nieswojo. Zaniepokojona matka zaobserwowała, że zbiegło się z to z pojawieniem się w ich mieszkaniu nowej niani. Kobieta postanowiła zamontować w domu ukrytą kamerę i poznać całą prawdę. To, co zobaczyła, zupełnie nią wstrząsnęło.

Coraz więcej rodziców decyduje się na zatrudnienie niani. Wybór właściwej osoby to dla nich nie lada wyzwanie. Chcą mieć pewność, że ich ukochana pociecha otoczona zostanie właściwą opieką. Kiedy nie wszystko idzie zgodnie z planem, jedynym wyjściem z sytuacji okazuje się zamontowanie kamery. Prawda niekiedy naprawdę boli.

Córka od jakiegoś czasu dziwnie się zachowuje 

Whitney Matney, młodziutka mama i studentka prawa od dłuższego czasu szukała opiekunki dla swojej córeczki. Pogodzenie pracy, uczelni i opieki nad dzieckiem zdecydowanie ją przerosło. Jak większość rodziców, którzy decydują się na taki krok, chciała mieć pewność, że jej pociecha będzie bezpieczna.

Córka
Screen z filmiku YouTube

To właśnie dlatego zdecydowała się na zatrudnienie swojej koleżanki z liceum. W końcu były znajomymi, a ona poszczycić się mogła samymi wspaniałymi referencjami. Niestety tym razem bardzo się przeliczyła. Whitney i jej mąż Chris dość szybko zauważyli, że ich maleństwo zaczęło dziwnie się zachowywać. Kiedy tylko opiekunka zjawiała się w pobliżu, dziewczynka natychmiast chowała się za swoją mamę. 

Kobieta zamontowała ukrytą kamerę

To, co zobaczyła po powrocie z pracy, zupełnie nią wstrząsnęło. Na filmiku pokazane było karygodne zachowanie niani. Córka była z całej siły potrząsana i traktowana jak zabawka. Nie brakowało również klapsów, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

To jednak nie koniec jej wybryków. Zobaczyć może również moment, kiedy podchodzi do kamery, patrzy w obiektyw i obraca ją w kierunku ściany. Kobieta nie wytrzymała i natychmiast wezwała policję. Na ten moment niania przebywa w areszcie i czeka na wymierzenie adekwatnej do swojego postępowania kary.

ZOBACZ FILM Z UDZIAŁEM NIANI:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. NIE ŻYJE już ponad 70 dzieci. Skrajnie niebezpieczny produkt szybko wycofywany ze sprzedaży
  2. Dziecko prawie umarło po pocałunku. Miała rany na całej twarzy
  3. Kapsułowa kolekcja marki ZAQUAD z udziałem Gabi Drzewieckiej
  4. Mama zgłosiła zaginięcie synka. Policja dokonała potwornego odkrycia w jej torebce
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę
Poprzedni artykułRozstanie Sandry Kubickiej z partnerem. Modelka przestała obserwować narzeczonego na Instagramie
Następny artykułMałgorzata Tomaszewska ostro o zmarłych na raka muzykach: „Sami do tego doprowadzili”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.