Córka Kasi Kowalskiej była rzekomo chora na koronawirusa – tak przynajmniej wiele osób odebrało słowa piosenkarki. Okazało się jednak, że Ola zachorowała z innego powodu, co wywołało burzę komentarzy wśród internautów. Gwieździe puściły nerwy: Jak śmiałaś, córeczko, zachorować jednak na coś innego – napisała sarkastycznie na Instagramie. 

Córka Kasi Kowalskiej poważnie chorowała przez ostatnie tygodnie. Jej mama musiała nawet wyrazić zgodę na inkubację Oli. Z relacji piosenkarki można było wywnioskować, że jej dziecko zaraziło się koronawirusem, co okazało się nieprawdą. 

Na co chorowała córka Kasi Kowalskiej? 

Córka Kasi Kowalskiej, jak napisała gwiazda, chorowała na innego wirusa, który jak się okazuje, nie miał nic wspólnego z COVID-19. Z relacji piosenkarki można było jednak wywnioskować coś innego. Internauci zarzucili jej manipulacje w mediach społecznościowych oraz hipokryzję. Gwiazda nie omieszkała skomentować zachowania niektórych osób:

Jak śmiałaś, córeczko, zachorować jednak na coś innego!? Piszą do Ciebie pełni troski rodacy. Mam dla was jednak nadzieję – napisała Kasia Kowalska na swoim Instagramie, po czym dodała: 

-Przytoczę rozmowę dwóch pań w kolejce: Słyszała pani, że ta córka Kowalskiej nie miała tego koronawirusa? A druga na to: Co pani powie, a tak płakała jej matka… 

  1. Sebastian Fabijański zostanie ojcem. Maffashion jest w ciąży
  2. Przełomowa decyzja Ministerstwa Zdrowia. Już w tym tygodniu wprowadzą wielką zmianę
  3. Niewyjaśniona choroba atakuje dzieci od 2 do 15 roku życia. Może mieć związek z koronawirusem

Kasia Kowalska o chorobie córki

Kasia Kowalska nie ma ostatnio łatwego czasu. Najpierw jej córka zachorowała, a następnie gwiazda została zlinczowana za koncert w Ciechanowie, o czym pisaliśmy w jednym z naszych artykułów. Nic dziwnego, że czara goryczy się u niej przelała.

-Bardzo Wam współczuję. Wszyscy jesteśmy tacy zawiedzeni, no jak można w czasie epidemii jednego wirusa prawie umrzeć od innego… Przecież to niesprawiedliwe – napisała z sarkazmem piosenkarka w swoich mediach społecznościowych. 

Kasia Kowalska dodała również z ironią, że odkąd wszyscy dowiedzieli się, że Ola nie chorowała na koronawirusa to teraz wszelkie łzy i modlitwy straciły na wartości. Co myślicie o tym wybuchu? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Kasi Kowalskiej zarzucono hipokryzję. 

córka
Fot. kasia_kowalskaofficial, Instagam

Jej córka nie była chora na koronawirusa. 

córka
Fot. instagram.com/kasia_kowalskaofficial/

Czara goryczy się przelała. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Makabryczne odkrycie w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna znalazł ciało w studni, na miejscu jest technik kryminalistyki
  2. Pilny apel do WHO ws. koronawirusa. Sprawa dotyczy Chin
  3. Czy możemy planować wakacje 2020? Słowa Szumowskiego nie pozostawiają wątpliwości, powiedział o otwarciu granic Polski
  4. Jak długo w Polsce będziemy nosić maseczki? Minister zdrowia odpowiedział. Data, której nikt się nie spodziewał
  5. Minister zdrowia wyjawia. Szczepionka na koronawirusa będzie obowiązkowa?
  6. Pilny apel służb medycznych do Polek i Polaków. Liczy się każda pomoc, reakcja musi być natychmiastowa

Źródło: plotek.pl 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.