Córka legendarnego aktora, mającego miliony fanów na całym świecie zdradziła, że ojciec był o nią piekielnie zazdrosny. Mężczyzna bez przerwy jej pilnował i chciał mieć kontrolę nad jej życiem. Kobieta wyznała, że pewnego razu pogonił jej chłopaka kijem bejsbolowym.

Córka Gregorego Pecka nie miała łatwego dzieciństwa. Cała rodzina często zmieniała miejsce zamieszkania ze względu na pracę ojca. Jako nastolatka nigdy nie mogła się spóźniać i zawsze musiała spełniać jego oczekiwania. Dopiero po latach zrozumiała, z czego wynikało jego zachowanie.

Gregory Peck: córka

Córka aktora, Cecilia również zajmowała się aktorstwem, ale skupiła się na produkcji i reżyserii filmowej. Aby uczcić pamięć ojca, stworzyła film Rozmowa z Gregorym Peckiem, gdzie opowiedziała o tym, jakim był człowiekiem. Na jaw wyszło wiele nieznanych dotąd informacji.

Gdy raz wróciłam dużo później, niż zapowiedziałam, chłopaka, z którym byłam na randce, gonił z kijem bejsbolowym do końca naszej ulicy. Chciał chronić mnie przed światem. Ja myślałam, że mi nie ufa, że nie wierzy w moją dorosłość. Ojciec bywał władczy, ale dziś wiem, że wynikało to z postawy życiowej, brał pełną odpowiedzialność za swoich bliskich – czytamy w Wysokich Obcasach.

córka
fot. Instagram

Cecilia przyznała, że relacje pomiędzy nią a jej ojcem były skomplikowane przez wiele lat. Dopiero gdy skończyła trzydziestkę, zrozumiała go i zaczęła podziwiać. Wtedy też zobaczyła to, że przede wszystkim jest człowiekiem, a nie aktorem.

 

Gdzie grał Gregory Peck?

Gregory Peck grał w wielu kultowych produkcjach cenionych przez widzów na całym świecie. Jedna z jego najważniejszych ról to postać Atticusa Fincha w dramacie obyczajowym Zabić drozda z 1962 roku. Nie powierzano mu ról komediowych, jego bohaterowie zwykle byli inteligentni i wyróżniali się uznaniem dla wartości moralnych.

córka
pl.wikipedia.org

Inne znane filmy, w których zagrał aktor to Dni chwały, Urzeczona, Pojedynek w słońcu, Dżentelmeńska umowa, Moby Dick, Złoto MacKenny czy Jak zdobywano Dziki Zachód. W 1999 roku znalazł się na 12. miejscu listy 50 największych aktorów wszech czasów.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Drzwi kariery stały przed nią otworem. Zofia Marcinkowska w wieku 22 lat zabiła siebie i partnera
  3. Gwiazda Polsatu jest w ciąży! Aktorka 3 lata temu poślubiła tajemniczego mężczyznę
  4. Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości. W rudych włosach wyglądała jak petarda
  5. Namiętnie całował się z kobietą. Dzień później zrozpaczona rodzina patrzyła, jak umiera podczas obiadu
  6. Mąż zostawił żonę, bo strasznie przytyła po trzeciej ciąży. Po rozwodzie dała mu nauczkę, której nigdy nie zapomni
Poprzedni artykułJak używać rozświetlacza w sztyfcie? Kilka wskazówek, które ułatwią ci życie
Następny artykułW wyniku choroby straciła pamięć. Zakochała się w tym samym mężczyźnie, co kilka lat temu
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.