Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest jej oczkiem w głowie. Niestety, aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że otrzymała groźby od anonimowych hejterów – miały dotyczyć bezpośrednio jej kilkumiesięcznej pociechy. O co chodzi?

Agnieszka Kaczorowska od jakiegoś czasu chętnie wrzuca zdjęcia swojej kilkumiesięcznej córki, która stała się dla niej oczkiem w głowie. Ostatnio jej główną aktywność w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, jest związana z macierzyństwem. Jednak nie wszystkim to się spodobało – aktorka otrzymała kilka anonimowych gróźb.

Córka Agnieszki Kaczorowskiej w niebezpieczeństwie?

Po fali doniesień, które mocno wpłynęło na młodą gwiazdę, oznajmiła, że wstrzymuje się z pokazywaniem swojej córki w mediach. Podczas jednym z wywiadów, w programie Przerwa na Kawę oznajmiła szczerze, że przestraszyły ją słowa “anonimowych” hejterów. 

– Jak na razie podjęłam decyzję, że nie będę pokazywała wizerunku mojego dziecka. Jest to powiązane z tym, że pojawiły się jakieś groźby w stosunku do mojego dziecka na moim Instagramie. To mi zapaliło lampkę. Ma być przede wszystkim bezpieczna, więc nie chcę, żeby wiedzieli, jak wygląda jej twarzyczka”- wyznała Agnieszka Kaczorowska.

Po tych słowach tancerka dodała, że gdy córka podrośnie, będzie sama decydować o swojej anonimowości w przyszłości. Sama aktorka teraz planuje, aby jej dziecko było bezpieczne – zaznaczyła, że będzie trzymać swojego maluszka daleko od mediów społecznościowych i show-biznesu. 

Gwiazda podjęła ważną decyzję dla dobra córki

To, co gwiazda wyznała jeszcze w programie, pokazało, że nie jest jej obojętny świat córki. Czuje się odpowiedzialna za to, co pokazuje, szczególnie, gdy całe konto tancerki jest obsypane zdjęciami prywatnymi razem z dzieckiem. Dodatkowo wyznała:

– Chciałabym, żeby sama o tym zdecydowała, bo jeżeli ona będzie kiedyś pracowała jako jakiś prokurator, będzie na jakimś wysokim stanowisku, może nie będzie chciała, żeby jej pracownicy, świat, wiedzieli, jak wyglądała w pieluszce – mówi tancerka.

Autor: Justyna Duda

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot.instagram.com Agnieszka Kaczorowska

Córeczka jest oczkiem w głowie gwiazdy.

córka
fot. instagrma.com/agakaczor

Aktorka relacjonowała przebieg ciąży na Instagramie.

córka
fot. instagram.com/agakaczor

Mężem Agnieszki Kaczorowskiej jest tancerz, Maciej Pela.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Dziadek przez 16 lat przygotowywał prezent dla swojej wnuczki. Gdy w końcu go dostała, nie mogła przestać płakać
  3. Mama stała z córeczką w kolejce do kasy. Obca kobieta wyszeptała do dziecka „Pożegnaj się z mamą”
  4. Zrobił zdjęcie swojej ciężarnej żonie na plaży. Kiedy spojrzał na przestrzeń za nią, zamarł
  5. Jerzy Gruza miał poważny wypadek, trafił na OIOM. Wiadomo, w jakim stanie jest kultowy reżyser

 

Poprzedni artykułNie żyje Janusz Dzięcioł. Tragiczny wypadek zwycięzcy programu „Big Brother”
Następny artykułPoród miał przejść bez komplikacji. Gdy lekarze spojrzeli na pępowinę, zamarli
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.