Córka Sylwii Grzeszczak to już całkiem duża dziewczynka. Niedawno dziecko obchodziło swoje kolejne już urodziny. Z tej okazji Bogna zapozowała z mamą do zdjęcia. Życzeń od internautów nie było końca. 

Z okazji urodzin Bogny, gwiazda pokazała w sieci zdjęcia swojego dziecka. Fotografia jest naprawdę przeurocza. Możemy na niej zobaczyć w jak bliską więź ma Sylwia Grzeszczak ze swoją córeczką.

Ile lat ma córka Sylwii Grzeszczak?

Córka Sylwii Grzeszczak obchodziła niedawno swoje 4 urodziny. Z tej okazji artystka postanowiła dodać na swojego Instagrama zdjęcie ze swoją pociechą. Widać, że dziewczyny naprawdę się kochają. 

-Jak ten czas leci… Dziś 4 urodziny… – napisała na swoim Instagramie szczęśliwa mama.

Córka na zdjęciu co prawda zapozowała tyłem, ale tyle wystarczyło, aby pokazać, w jak bliskiej relacji jest piosenkarka ze swoim dzieckiem. Oczywiście, fotografia nie pozostała bez komentarza fanów artystki. Córka Sylwii Grzeszczak doczekała się w swoim wielkim dniu wielu komplementów, a także życzeń urodzinowych. 

-Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Bogna. Niech rośnie nam druga Sylwia.- możemy wyczytać pod zdjęciem.

Niektórzy sugerują nawet, że dziewczynka w przyszłości może pójść w ślady rodziców i stać się prawdziwą gwiazdą estrady. Podobno jeździ nawet z rodzicami na niektóre, wybrane przez nich koncerty. 

Sylwia Grzeszczak: mąż

Sylwia Grzeszczak wyszła za mąż w 2014 roku. Jej ukochanym jest polski raper Marcin Piotrowski, znany pod pseudonimem Liber. Na swoim koncie mają, także wspólny projekt muzyczny. Razem wydali płytę Ona i OnPo roku małżeństwa urodziła im się córka, Bogna. 

Sylwia Grzeszczak jest doskonałym przykładem na to, że można połączyć opiekę nad dzieckiem z pracą. 

-Jak tylko mogę, natychmiast po koncercie wracam do domu. Nie zostaję w hotelu, jeśli mam dzień przerwy w występach. Zdecydowanie wolę ten czas spędzić w domu ze swoją córą. Czasem zabieram Bognę ze sobą na jakiś koncert, ale to nie jest reguła. Ona przecież ma jeszcze tatę, którego kocha. – wyznaje piosenkarka w rozmowie z Galą.

Czy myślicie, że córka Sylwii Grzeszczak pójdzie w ślady rodziców? A może wybierze życie z dala od fleszy i kamer?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/sylwia.grzeszczak.official

Córka Sylwii Grzeszczak skończyła już 4 lata!

córka
instagram.com/sylwia.grzeszczak.official

Mężem piosenkarki i ojcem dziecka jest znany polski raper, Liber. 

córka
instagram.com/liberofficial

Para w doskonały sposób łączy macierzyństwo z karierą zawodową. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Natalia Kukulska w kultowej świątecznej piosence Coca-Cola „Coraz bliżej Święta”
  3. Jennifer Lopez planuje urodzić dziecko po 50-tce. „Mówi ludziom, że ma biologicznie 31 lat”
  4. Córka Agnieszki Kaczorowskiej jest w niebezpieczeństwie? „Pojawiły się jakieś groźby”
  5. Anna Przybylska musiała zostawić swojego pierwszego męża. Mało kto wie, o smutnej prawdzie, którą skrywał ich związek

źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.