Córka polskiej aktorki, znanej głównie z seriali telewizyjnych, to cała mama. Choć Małgorzata Socha na co dzień bardzo dba o prywatność swoich dzieci, tym razem w swoich mediach społecznościowych pochwaliła się piękną dziewczynką! Fani oniemieli na jej widok.

Gwiazda BrzydUli, Przyjaciółek czy Na Wspólnej pokazała prywatne zdjęcia! Aktorka bardzo chętnie dzieli z fanami swoje codzienne życie, jednak przy tym wszystkim stara się chronić swoje dzieci. Tym razem Małgorzata Socha postanowiła pokazać nam nieco więcej! Gwiazda zamieściła na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak wygląda jej najstarsza córka. Fani są zachwyceni i komentują — mama i córka, piękna miłość. Jak uważacie, są podobne?

Córka Małgorzaty Sochy — wzruszająca fotografia

Więź pomiędzy matką a córką to niezwykła relacja oparta na miłości i przyjaźni, pełna zrozumienia, pielęgnacji oraz troski. Choć na co dzień Małgosia Socha trzyma swoje dzieci w ukryciu, i do tej pory na jej Instagramie pojawiały się jedynie zdjęcia, na których nie widać buzi pociech, aktorka zdecydowała się na pokazanie najstarszej córki. 7-letnia Zosia jest identyczna jak jej mama! Na zdjęciu dziewczyny dają sobie czułego buziaka.

Fotografia zachwyciła fanów znanej aktorki, którzy zostawili mnóstwo pozytywnych komentarzy. Nie trudno też zauważyć, że pociecha to cała mama. Czy w przyszłości będzie chciała pójść w jej ślady?

Dzieci Małgorzaty Sochy

Znana aktorka prywatnie żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego oraz mamą trójki dzieci. Prawie 3-letnia Basia, Staś, który ma ledwo ponad roczek i najstarsza córka Zuzia, zupełnie zawróciły kobiecie w głowie! Gwiazda jednak nie traci czujności i robi wszystko, by zapewnić pociechom normalne dzieciństwo bez tłumów paparazzich.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/malgosia_socha

Małgorzata Socha zamieściła na swoim Instagramie wzruszające zdjęcie! Matka i córka dają sobie czułego całusa.

córka
instagram.com/malgosia_socha

Basia i Zosia nawet ubierają się tak samo jak mama! Mają z kogo brać przykład, aktorka jest bardzo stylowa.

córka
instagram.com/malgosia_socha

Nic dziwnego, że gwiazda ma tylu fanów! Małgosia Socha to niezwykle ciepła osoba, dla której najważniejszy jest czas z rodziną. Nawet w trakcie gry w kręgle trzyma na rękach swojego maluszka!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Domowe sposoby na złogi w jelitach. W naszym organizmie może być ich nawet 15 kilogramów
  2. Filip Chajzer pochwalił się mamą. „Wygląda młodziej od syna”
  3. Agnieszką Kotlarską zachwycił się cały świat. W latach 90. zginęła z ręki psychofana
  4. Horoskop miłosny na styczeń. Pannę czeka gorący romans, Waga pozna miłość życia
  5. Różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. Polski milioner pojawił się na gali z 50 lat młodszą partnerką
  6. Dzieci Królikowskiego drżą o jego zdrowie. Jest ich aż 5, smutne doniesienia

źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.