Córka Katarzyny Pakosińskiej ostatnimi czasy stała się źródłem zmartwień dla słynnej matki. Nastolatka przechodzi burzliwy okres, który opisał tygodnik Świat i Ludzie. „Czy to moje dziecko?” zastanawia się komiczka.

Córka Katarzyny Pakosińskiej skończy niedawno 16 lat, więc słynna mama musi zmagać się z dorastaniem nastolatki. Tygodnik Świat i Ludzie opisał jego uroki i przeszkody tego okresu dojrzewania dziecka dla Katarzyny Pakosińskiej. 

Katarzyna Pakosińska: córka

Katarzyna Pakosińska już od ponad 20 lat ma doskonale idącą karierę w show-biznesie. Od prawie 16 lat jest też mamą Mai. Córka komiczki pochodzi z jej związku z pierwszym mężem Tomaszem.

Okazuje się jednak, że nastoletnie lata dziecka przynoszą gwieździe najwięcej zmartwień. Trudno jej poznać w nastoletniej Mai swoją słodką i spokojną dziewczynkę.

Czy to moje dziecko? – czasem zastanawia się gwiazda.

córka
fot. instagram.com/tsinskaro

Katarzyna Pakosińska: mąż

Mąż Katarzyny Pakosińskiej to Irakli Basilaszwili, gruziński dziennikarz. Para wzięła ślub w 2017 roku i do tej pory są szczęśliwą parą. Już wcześniej zamiłowanie komiczki do Gruzji było znane jej wielbicielom. Katarzyna Pakosińska nakręciła program o tym kaukaskim kraju oraz napisała o nim dwie książki.

Obecnie Katarzyna Pakosińska mieszka w Milanówku, gdzie zajmuje się swoją nastoletnią córką, która przechodzi burzowy okres. Córka gwiazdy podobno żąda więcej wolności i przestrzeni dla siebie. Chce zamanifestować, że już nie jest małą dziewczynką.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com @tsinskaro

Córka gwiazdy przechodzi burzowy okres.

córka
fot. instagram.com/tsinskaro

„Czy to moje dziecko?” zastanawia się komiczka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Miały dawać radość, a nie żyje przez nie już ponad 70 dzieci. Miliony sztuk wycofanych ze sprzedaży
  2. Anna Lewandowska jest w ciąży! Robert Lewandowski ogłosił radosną nowinę podczas meczu
  3. Znana aktorka opowiedziała o uzależnieniu: „Od 20 lat jestem czysta”
  4. Wiemy, kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan w ”The Voice of Poland”. Będziecie zaskoczeni
  5. Eurowizja Junior już wkrótce! Jakie szanse na zwycięstwo ma Viki Gabor?
  6. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  7. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

 

Poprzedni artykułJakie fryzury do dużej twarzy? Pozbądź się kompleksów
Następny artykułPrzez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.