Córka mężczyzny zmarła w jego ramionach. Kiedy zrozpaczony ojciec sprzątał jej pokój, za lustrem znalazł coś rozdzierającego serce. Nikt z rodziny nie spodziewał się takiego przesłania od ich nieżyjącej córeczki. Jej śmierć była prawdziwą tragedią, ale dziewczynka była niezwykłym, silnym człowiekiem i zdołała pozostawić po sobie słowa pełne nadziei.

W wieku lat dwunastu niespodziewanie zdiagnozowano u niej raka. Rok później dziewczynka już nie żyła, zostawiając za sobą zrozpaczonych rodziców i dziesięcioro rodzeństwa. Jednak pełna pozytywnej energii, nawet po śmierci ich córka zostawiła po sobie przesłanie pełne miłości i radości. Jej słowa niosą za sobą naprawdę niezwykłe przesłanie, udowadniając, że była znacznie dojrzalsza niż większość rówieśników.

Córka zostawiła po sobie wiadomość

Athena Orchard została zdiagnozowana z rakiem kości, kiedy miała tylko dwanaście lat. Dziewczyna pomimo młodego wieku była bardzo dzielna i nie poddawała się, dzielnie walcząc z chorobą. Przeszła wielogodzinną operację usunięcia guza z jej kręgosłupa, poddana była również chemii. 

córka
Ethan Orchard/Facebook

Zrozpaczeni rodzice szukają pocieszenia w słowach córki.

Niestety, córka Deana i Caroline, nie miała szans na pokonanie choroby, rak był zbyt zaawansowany, kiedy go rozpoznano. Intensywna terapia wcale nie poprawiała stanu dziewczynki, która odeszła zaledwie rok po tym, jak zdiagnozowano jej chorobę. Rodzice, którzy mogli tylko bezczynnie patrzeć, jak odchodzi ich córeczka, pogrążyli się w żałobie. 

Rodzice zalali się łzami

Kiedy w końcu zdobyli się na to, by posprzątać pokój zmarłej córki, jej ojciec znalazł za lustrem w pokoju dziewczynki coś, czego nie mógł się spodziewać. Z tyłu, na całej jego długości, ich córka napisała długi list, oferując rodzinie ostatnie słowa pocieszenia. 

Athena zapisywała tam cytaty, z którymi się utożsamiała. „Szczęście to nie miejsce, to kierunek„, „Dziękuję za to, że jesteś”, „Chcę być tą dziewczyną, która sprawia, że złe dni stają się lepsze, dzięki której mówisz, że twoje życie się zmieniło, od kiedy mnie poznałeś” mogli przeczytać jej rodzice. Na zawsze zachowają to lustro, te ostatnie słowa kochanego dziecka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Ethan Orchard/Facebook

Cała rodzina opłakuje śmierć dziewczynki.

córka
Ethan Orchard/Facebook

Athena miała zaledwie 13 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Mężczyzna na porodówce odkrył, że jego partnerka nie jest w ciąży. Oszukiwała go od początku
  3. Ojciec przez 13 lat zostawił kwiaty w miejscu śmierci syna. Pewnego dnia odkrył tajemniczą notkę
  4. Przez chorobę 30-latka wygląda jak 70-letnia staruszka. Nikt nie wierzył, że kiedyś znajdzie miłość, właśnie wzięła ślub
  5. Uszyła suknię ślubną ze skrawków i odpadów. Kiedy zobaczyli ją na ślubie, wszystkim opadły szczęki do samej ziemi
  6. Anna Przybylska na długo przed śmiercią miała sen, który ją przeraził. Jakiś czas później spełnił się co do joty

źródła: godupdates.com

Poprzedni artykułAnna Mucha ma powody do radości. Nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu
Następny artykułTygrysy w poznańskim ZOO są w ciężkim stanie. Ruszyła zbiórka, każdy może pomóc
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego