Córka Bogusława Lindy wyrosła na naprawdę piękna kobietę. Jak się okazuje potrafi ona nie tylko olśnić swoją urodą, ale także talentem. Jaką ścieżkę kariery wybrała?

Aleksandra Linda długo nie wiedziała, czym pragnie zająć się w swoim życiu. Najwyraźniej jabłko nie pada daleko od jabłoni. Kobieta postanowiła, że zawodowo pójdzie w ślady ojca. 

Córka Bogusława Lindy została aktorką

Jak się okazuje, Aleksandra Linda wybrała tę samą ścieżkę kariery co jej sławny ojciec. Chociaż 27-latka długo zastanawiała się, jaki zawód będzie dla niej odpowiedni, okazało się, że odpowiedni wybór był bliżej niż mogła zakładać. 

Jej kariera na wielkim ekranie rozpoczęła się od filmu Totem, w którym miała okazje zagrać 2 lata temu. Nie długo trzeba było czekać, aby pojawiły się kolejne kuszące dla początkującej aktorki propozycje.

Najwięksi fani Bogusława Lindy co chwilę zadawali pytanie, kiedy będą mogli zobaczyć wybitnego aktora i jego córkę w jednym filmie. Okazało się, że ten moment przyszedł wcześniej, niż się tego spodziewali.

Teraz już wiemy, że Aleksandra Linda i jej tata zagrają już niebawem w trzeciej części kultowego filmu Psy, którego premiera planowana jest na 2020 rok. Chociaż tata początkującej aktorki jest bardzo znany i szanowany, to kobieta sama musiała stawić się na casting do Władysława Pasikowskiego. Jak się okazuje, reżyser był bardzo zachwycony jej grą aktorską. Nie wyklucza nawet, że córka Lindy zagra w jego kolejnych filmowych dziełach.

Kim jest Aleksandra Linda?

Aleksandra Linda to córka Bogusława Lindy i modelki Lidii Popiel. 27-latka początkowo pragnęła pójść w ślady swojej matki, dlatego też zaczęła swoją karierę w modelingu. Trzeba przyznać, że w tym zawodzie szło jej równie rewelacyjnie, ponieważ ma na swoim koncie już kilka pokazów. 

Jak się okazało po latach, z każdym rokiem kobietę coraz bardziej ciągnie do aktorstwa. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma ogromny talent i coraz odważniej poczyna sobie w świecie show-biznesu. Kto wie, może uda jej się zdobyć taką samą sławę, jaką cieszy się jej ojciec?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/aleksandra_linda

Aleksandra Linda postanowiła, że pójdzie w ślady ojca.

córka
instagram.com/aleksandra_linda

Widać, że córka doskonale dogaduje się z Bogusławem Lindą.

córka
instagram.com/aleksandra_linda

Już niedługo zobaczymy ją w kultowym filmie Psy, gdzie zagra ze swoim ojcem

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lodówkę lub pralkę kup przed nowym rokiem. Potem ostro przepłacisz
  2. Córka Sylwii Grzeszak skończyła 4 lata. Artystka pokazała zdjęcie Bogny
  3. Anna Maria Jopek zagrała w kultowym serialu ”Wikingowie” Wielki międzynarodowy sukces
  4. R. Kelly stanie przed sądem. Miał przekupić urzędników, by poślubić 15-latkę
  5. Marta Kaczyńska ostro zaatakowana w programie na żywo. Zaczęła wyciągać brudy z jej życia prywatnego

źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułBabcia nie mogła pogodzić się ze śmiercią psa. Kilka dni później dostała niezwykły prezent
Następny artykułChłopak dowiedział się prawdy o przeszłości narzeczonej. „Nie wiem, czy po tym chce się z nią żenić”
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.