Córka Marty Kaczyńskiej ma już 17 lat. Jak wiemy, nastolatka wiele przeszła w tak młodym wieku. Śmierć jej dziadków i żałoba, której obserwatorami był cały świat, nie mogła być łatwa dla wtedy jeszcze małej dziewczynki. Dziś jest już prawie dorosła i pokazuje zdjęcie w mocnym makijażu. Czy może być to objaw buntu?

Córka Marty Kaczyńskiej jest w wieku, który jest bardzo trudny. Przede wszystkim dla niej samej. Jest to czas dużych zmian i kształtowania swojej osobowości. Zdjęcie, które wstawiła nastolatka, być może jest typowe dla jej wieku, jednak nietypowe dla jej rodziny.

Córka Marty Kaczyńskiej

Najstarsza córka Marty Kaczyńskiej ma już 17 lat. Dziewczynka przez wzgląd na katolicką rodzinę i kampanię polityczną swojego dziadka była przedstawiana jako córka pierwszego męża Marty Kaczyńskiej Piotra Smuniewskiego, który w rzeczywistości nie był jej ojcem. W 2007 roku Marta Kaczyńska złożyła pozew o rozwód i wniosek o zaprzeczenie jego ojcostwa. 

Ewa interesuje się modą i social mediami. Na swoim Instagramie nie jest bardzo aktywna, jednak ostatnio przerwała długie milczenie i wstawiła zdjęcie w mocnym makijażu. Kiedy ostatnio też przed świętem Halloween jej mama napisała artykuł o szkodliwości tego święta, Ewa wstawiła zdjęcie, jak wymalowana na amerykańską dynię wybiera się na imprezę. To zachowanie daje znać, że dziewczynka przeżywa okres buntu.

  1. Mąż całymi dniami siedział w garażu. Jego żona słyszała tylko hałasy, w końcu poznała prawdę
  2. Odkryto wielką tajemnicę ojca małej Madzi. Niewiarygodne
  3. Majtki z kieszonką. Zastanawiałeś się po co istnieje? Odpowiedz mocno zaskakuje

Marta Kaczyńska jest dumna z córek

Marta Kaczyńska ma powód do dumy. Jej młodsza córka, Martyna osiąga swoje pierwsze sukcesy w jeździectwie konnym, a Ewa zaczyna działać na Instagramie, chcąc zostać blogerką modową. O swojej starszej córce, jej mama, córka śp. prezydenta Kaczyńskiego mówiła w rozmowie z Vivą.

– W Ewie widzę dużo mojego taty, ma doskonałą pamięć i charyzmę, która powoduje, że jest duszą towarzystwa – wspomniała Marta Kaczyńska. 

W 2018 roku na świecie pojawiło się jej najmłodsze dziecko, syn Stanisław Lech. Kobieta jest bardzo szczęśliwa i dumna ze wszystkich swoich dzieci. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/ angelzsecrets

To zdjęcie wstawiła córka Marty Kaczyńskiej Ewa. 

córka
Fot.: Jacek Kozioł/SE/EAST NEWS

Córki Marty Kaczyńskiej są bardzo podobne do mamy.

rodzice
instagram.com/mmkaczynska

Marta Kaczyńska w 2018 roku poślubiła swojego trzeciego męża Piotra Zielińskiego.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dziennikarz TVP ma problemy ze zdrowiem. Trafił do szpitala
  2. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
  3. Michał Wiśniewski ma nową wokalistkę w „Ich Troje”. To jedna z jego czterech żon
  4. Miss w latach 30. i 40. Zabawne, jak wiele się zmieniło w wyborze najpiękniejszej kobiety świata
  5. Agnieszka Kaczorowska pokazała nowy dom. Wnętrze ocieka luksusem
  6. Powód jest spektakularny. Włożyła kawałek cebuli do skarpetki i poszła spać, ogrom korzyści ją zdumiał

Źródło: jastrzab.post

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które są urodzonymi uwodzicielami. Potrafią flirtować i doprowadzać do szaleństwa
Następny artykułZiemniaki: całe życie obieraliście je źle. Dzięki genialnemu trickowi, zajmie wam to kilka sekund
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl