Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Anna Głogowska pokazała córkę. To owoc miłości z Piotrem Gąsowskim, Julia jest już nastolatką
Karina Sulich
Karina Sulich 08.05.2020 22:53

Anna Głogowska pokazała córkę. To owoc miłości z Piotrem Gąsowskim, Julia jest już nastolatką

anna głogowska
Fot. annaglogowska_official, Instagram

ZOBACZ TEŻ:

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Córka Anny Głogowskiej już nie jest taka mała. Słynna tancerka pokazała w swoich mediach najnowsze zdjęcia dziewczynki, będącej owocem dawnej miłości z Piotrem Gąsowskim, która rozpoczęła się na oczach widzów pierwszej edycji Tańca z Gwiazdami. Julia ma już 12 lat i jest podobna do… sami oceńcie do kogo!
Romans Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego kwitł na oczach tysięcy widzów i choć gorące uczucie nie przetrwało próby czasu, gwiazdy pozostają w przyjacielskich relacjach i cieszą się swoją wspaniałą córką – nastoletnią Julią. Jak tak patrzę na naszą Julcię, to jestem szczęśliwy z dwóch powodów – skomentował zdjęcie byłej partnerki słynny aktor. Co tak bardzo napawa go dumą?

Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego

Julia Gąsowska to prawdziwe szczęście swoich rodziców. Córka Anny Głogowskiej i Piotra Gąsowskiego ma już 12 lat i w niczym nie przypomina małej dziewczynki, którą pamiętamy sprzed lat. Do kogo jest podobna? Na to pytanie odpowiedział sam aktor.
– Pięknie wyglądacie! Jak tak patrzę na naszą Julcię, to jestem szczęśliwy z dwóch powodów: po pierwsze, że mamy taką cudo córcię, a po drugie… że nie jest za bardzo podobna do swojego tatusia!!! – skomentował zdjęcie Piotr Gąsowski, a Anna Głogowska nie pozostała mu dłużna.

Anna Głogowska opublikowała zdjęcie z córką. Do kogo jest podobna 12-letnia Julia?

źródło: pomponik.pl

córka
  1. Kandydat na prezydenta Polski został zatrzymany przez policję
  2. Padł termin ws. zagranicznych lotów. Ogromna nadzieja dla wielu Polaków
  3. Czy podczas jazdy samochodem trzeba mieć maseczkę? Odpowiedź może zaskoczyć wielu kierowców
  4. To już 12 dzień poszukiwań Kacperka. Policja opublikowała nagranie z poszukiwań, do akcji dołączyły drony
  5. Kobieta nie mogła nigdzie znaleźć swojego boksera. Weszła do pokoju dziecka i zaniemówiła
  6. Czy obostrzenia mogą niebawem powrócić? Łukasz Szumowski przekazał mało pocieszające wieści

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski, choć nie są już razem, wciąż żywią do siebie sympatię i pozostają w ciepłych stosunkach. Nic dziwnego, że kiedy aktor stwierdził, że córka nie jest do niego podobna, tancerka odpowiedziała mu w mgnieniu oka.

To rzeczywiście… Mamy oboje powód do szczęścia… Ale, ale… zaraz… do mnie tez nie jest za bardzo podobna. Nasze Cudo. Dziękuję – odparła Anna Głogowska.

A waszym zdaniem w kogo wdała się Julia?