Córka każdego dnia przed zaśnięciem wysłuchiwała bajek, które czytało jej jedno z rodziców. Kamera, która znajdowała się w jej pokoju, uchwyciła, co tak naprawdę ojciec robi z 4-latką. Kiedy matka zobaczyła jego poczynania, zmuszona była natychmiast zareagować. Nagranie z dziecięcego pokoiku w mgnieniu oka stało się wirusowe. Jaka jest rola ojca w rodzinie? Nagranie nie pozostawia żadnych złudzeń.

Nie ulega wątpliwości, że rodzicielstwo to nie lada wyczyn, który uczy nie tylko bezwarunkowej miłości, ale również pokory i cierpliwości. Ostatnie ze wspomnianych okazuje się szczególnie przydatne w trakcie usypiana malucha. Ci rodzice, co wieczór wymieniali się tym, kto będzie kładł do snu ich 4-letnią córeczkę. Tym razem padło na ojca. Kiedy kamera nagrała jego poczynania, matka podjęła natychmiastowe działanie.

Córka przed snem słuchała bajek 

Rodzice 4-letniej dziewczynki każdego wieczoru wymieniali się, kto położyły ich córeczkę do snu. Tym razem przyszła kolej ojca. Mężczyzna bez zbędnego marudzenia udał się do jej pokoju i rozpoczął wieczorne rytuały.Na nagraniu z kamery gołym okiem widać moment, w którym mężczyzna kładzie się na łóżku swojej córeczki i zaczyna czytać jej ulubioną bajkę.

Pech chciał, że maleństwo wcale nie miało ochoty na spanie i nawet najdrobniejszy ruch ojca, był w stanie ją obudzić. Tym sposobem niemalże co chwilę rozpoczynał recytację od nowa, mając nadzieję, że córeczka w końcu postanowi zamknąć oczka i zapaść w głęboki, całonocny sen. W związku z tym w jego głowie narodził się pewien pomysł.

  1. Na zdjęciu znajduje się 6 żołnierzy, 99% osób nie znajdzie wszystkich. Internauci wzburzeni
  2. Robert Lewandowski pokazał siostrę. Jest piękną kobietą z wieloma sukcesami

Matka musiała natychmiast reagować

Kobieta, oglądając na kamerce zmagania swojego ukochanego, dosłownie nie mogła uwierzyć własnym oczom. Pomysł, na który wpadł jej ukochany, sprawił, że do jej oczu napłynęły łzy… tym razem wynikające z niepohamowanego ataku śmiechu.

Ojciec, aby po raz kolejny nie wybudzić swojej 4- letniej pociechy zaczął ześlizgiwać się na podłogę. Finalnie zmuszony był na czworaka opuścić pokoik dziewczynki. W myśl starego powiedzenia: nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy… to wyjście ojca było naprawdę spektakularne. Pomysłowości i kreatywności mógłby pozazdrościć mu niejeden rodzic.

 

Córka i ojciec na nagraniu:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niezwykle rzadki przypadek. W ustach 25-latki zaczęły rosnąć włosy [FOTO]
  2. Lidl oszukuje wszystkich Polaków? W sklepach trwa ukrywana przed nami skandaliczna praktyka
  3. Zakochana Urszula Dudziak spełnia swoje marzenia. ”Serce nie siwieje”
  4. Nie żyje 12-letni chłopiec z domu dziecka. Do tragedii doprowadziła zabawka
  5. Przyjaciółka Anny Jantar opowiedziała o dniu katastrofy. „W aurze było coś dziwnego i niepokojącego”
  6. Rozcięli brzuch kobiecie w ciąży, ale nie było w nim dziecka. Lekarze osłupieli i podjęli natychmiastową decyzję

Źródło: pikio.pl

Poprzedni artykułPolka wystąpi podczas rozdania Oscarów. Kasia Łaska pokazała przygotowania od kuchni
Następny artykuł„500 plus moja siostra wydaje na paznokcie i rzęsy. Nie potrzebuje ich, ale jak dają, to bierze”
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.