Córka zmarłego Karela Gotta ma mroczną przeszłość. Tuż przed pogrzebem słynnego muzyka na jaw wyszły nieznane fakty. Okazuje się, że od lat bardzo martwił się o jedną ze swoich pociech. Kobieta przez długi czas oszukiwała całą rodzinę.

Do niedawna nikt nie miał pojęcia, że córka Karela Gotta ma tak trudne życie. 45-latka przez wiele lat nie utrzymywała kontaktów z rodziną, a swojej babci nigdy nie mogła poznać. Dwa miesiące przed tragedią złożyła ojcu ważną obietnicę.

Córka Karela Gotta była uzależniona

Jak pisze pomponik.pl, Karel Gott o żadną ze swoich córek nie martwił się tak jak o Dominikę. Kilka dni przed pogrzebem piosenkarza do mediów trafiły niepokojące informacje na temat 45-letniej kobiety. W przeszłości miała mnóstwo problemów i do dziś nie wiadomo, czy udało jej się zerwać z dawnym życiem.

córka
facebook.com/gottkarel

Dlaczego Karel Gott martwił się o Dominikę? Kobieta przez długi czas miała być uzależniona od narkotyków i alkoholu, co starała się ukrywać przed rodziną. Schorowany ojciec dwa miesiące przed śmiercią miał odbyć z córką szczerą rozmowę. 45-latka obiecała ojcu, że zrobi wszystko, aby nigdy więcej nie sięgać po żadne używki. Muzyk marzył, o tym, aby wkrótce zobaczyć Dominikę szczęśliwą i wolną od nałogu. Niestety, Karel Gott zmarł 1 października.

Ile dzieci miał Karel Gott?

Karel Gott miał czwórkę dzieci. Na początku lat 70. piosenkarz miał krótki romans z czeską tancerką, która zaszła z nim w ciążę. Karel Gott o dziecku dowiedział się, dopiero gdy miało dziewięć miesięcy. Dziewczynka miała na imię Dominika i przez wiele lat była tajemnicą piosenkarza. Choć przesyłał jej matce pieniądze, to nigdy nie przedstawił jej rodzinie. Mężczyzna tak bardzo bał się reakcji swojej matki, że nigdy nie powiedział jej o nieślubnym dziecku. Ojcu prawdę wyznał dopiero przed jego śmiercią. Kilkanaście lat później na świat przyszła Lucia, jednak muzyk nie związał się z jej matką, bo gdy dowiedział się o ciąży, był już z inną kobietą.

córka
facebook.com/gottkarel

Jego żona Ivana, którą poślubił w wieku 68 lat, urodziła mu dwie córki. Muzyk ożenił się tylko raz, choć nie mógł narzekać na zainteresowanie kobiet. Dziś jego najmłodsza pociecha Nelly ma 11 lat, a starsza Charlotte 13. Obie bardzo przeżywają śmierć ukochanego taty. Kiedy pogrzeb Karela Gotta? Pogrzeb muzyka odbędzie się 11 października. Dzień później katedrze św. Wita, Wojciecha i Wacława odprawiona zostanie msza żałobna.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nietypowy pomysł Francuzów. Szafa przystosowana do ukrywania kochanka
  2. Słowa Marty Kaczyńskiej zdenerwują jej stryja? Wypowiedziała się na temat tęczy
  3. Opiekunka znęcała się nad 71-latką chorującą na Alzheimera. Tłumaczenia kobiety są wstrząsające
  4. Znana piosenkarka wylądowała w szpitalu. Wspiera ją jej nowy partner
  5. Kolejne minuty były jak horror na żywo. Właśnie ujawniono, co robiła kobieta z motorówki, gdy umierał Piotr Woźniak-Starak
  6. Krzysztof Jackowski przewiduje wielką porażkę. Ogromne zaskoczenie, przepowiedział wyniki wyborów do Sejmu

Źródło: pomponik.pl

Poprzedni artykułJak ubrać się w góry w listopadzie? Pogoda jest wyznacznikiem
Następny artykułOjciec Sebastiana Fabijańskiego zmarł dwa lata temu. Aktor bardzo cierpi, łączyła ich silna więź
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.