Córka znanego muzyka musi regularnie poddawać się badaniu ginekologicznemu, bo mężczyzna chce wiedzieć, czy wciąż jest dziewicą. Cały świat dowiedział się, że 18-latka została zmuszona do podpisania dokumentów, zgodnie z którymi lekarz wszystkie informacje na jej temat przekazuje ojcu. Jej błona jest wciąż nienaruszona – chwalił się w podcaście Ladies Like Us.

Córka rapera T.I., a właściwie Clifforda Harrisa Juniora, tuż po swoich 16. urodzinach znalazła na drzwiach kartkę z datą wizyty u ginekologa. Mężczyzna zawiózł ją tam osobiście i zażądał dostępu do pełnej dokumentacji. Choć lekarz informował go, że brak błony nie zawsze wiąże się z odbytym stosunkiem, to muzyk nie przyjmował tego do wiadomości. Tego typu testy krytykowane są przez Światową Organizację Zdrowia i ONZ.

Córka rapera musi robić testy na dziewictwo

Raper otwarcie mówił o tym, że jego córka musi poddawać się testom. Po badaniu muzyk dowiaduje się, czy jego córka ma za sobą już pierwszy raz. Na razie 18-latka słucha się ojca i trzyma się z dala od facetów.

– Mówię: słuchaj doktorku, ona nie jeździ konno, nie jeździ na rowerze, nie uprawia żadnych sportów. Po prostu sprawdź błonę, proszę i podaj mi szybko wyniki – słyszymy w podcaście.

córka
instagram.com/princess_of_da_south

Choć utrata błony nie zawsze wymaga współżycia czy uprawiania sportów, raper nie przyjmuje tego do wiadomości. Zupełnie inne podejście ma za to do swojego 15-letniego syna. Z podcastu dowiadujemy się, że zdaniem muzyka bycie prawiczkiem to nic fajnego, dlatego chłopak już nim nie jest.

Kim jest T.I.?

T.I. jest amerykańskim raperem i właścicielem klubu nocnego, wystąpił też w kilku filmach. Nagrał piosenki takie jak My Love z Justinem Timberlakiem czy Live Your Life z Rihanną. Często podkreśla, że należy do Kościoła Chrześcijan Baptystów, który uznaje współżycie przedmałżeńskie za grzech.

córka
instagram.com/troubleman31

Po jego słowach wypowiedzianych w podcaście w sieci zawrzało. Internauci krytykują jego postawę i uznają ją za naruszającą prawa kobiet. Wielu z nich wspiera córkę rapera na Instagramie. Ona sama polubiła kilka wypowiedzi na Twitterze, potępiających zachowanie ojca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Za zakupy w Niemczech możesz zapłacić dotkliwą karę. Rząd wprowadził surowy zakaz
  2. Królowa Elżbieta zrezygnowała z noszenia futer. Żaden monarcha w historii nie zdecydował się na taki krok
  3. Zespół założony na szkolny apel stał się międzynarodową sensacją. Piosenki Filipinek śpiewali wszyscy
  4. Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie. Już widać zaokrąglający się brzuszek
  5. Cios w samo serce matki. Chodzi o 16-letnią córkę Pakosińskiej z kabaretu
  6. Kim był 30 lat młodszy kochanek Beaty Tyszkiewicz? Informacje ścinają z nóg
Poprzedni artykułNie mogła uwierzyć, w wygląd swojej córeczki po porodzie. Jej decyzja to lekcja dla nas wszystkich
Następny artykułKot uratował chłopca, który otarł się o śmierć. Wszystko zarejestrowała kamera
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.