Córka uwielbianego, polskiego wokalisty postanowiła pochwalić się swoją ogromną metamorfozą. Zmianę pokazała obserwatorom na Instagramie. Internauci jednogłośnie twierdzą, że jest coraz bardziej podobna do sławnego taty!

Michał Wiśniewski jest jedną z tych postaci w polskim show- biznesie, której prawdopodobnie nikomu nie trzeba przestawiać. Oprócz muzyki zasłynął również ze swojego bujnego i bogatego życia uczuciowego. Pomimo rozwodów mężczyzna stara się utrzymywać jak najlepsze kontakty ze swoimi dziećmi. Póki, co radzi sobie z tym na medal!

Córka jest do niego coraz bardziej podobna

Zamiłowanie do zmian w wyglądzie zdecydowanie odziedziczyła po tatusiu! Etienette w ostatnim czasie przeszła całkowitą metamorfozę. Dziewczyna postanowiła całkowicie zmienić swoją fryzurę. Swoje długie i ciemne pasma zastąpiła najmodniejszym w tym sezonie bobem w platynowym odcieniu. Internauci twierdzą, że tym samym jeszcze mocniej uwydatniła podobieństwo do ojca. 

Pomimo tego, że dotychczasowe związki Michała Wiśniewskiego nie należały do najtrwalszych, mężczyzna stara się utrzymywać jak najlepsze kontakty ze swoimi pociechami.

Córka
Instagram.com @etiwisniewska

Córka Michała Wiśniewskiego przeszła ogromną zmianę.

Na ten moment radzi sobie tym naprawdę dobrze. Nie ulega wątpliwości, że Michał jest jedną z tych gwiazd, która swoim życiem prywatnym z obserwatorami dzieli się bardzo chętnie. To właśnie dlatego na jego Instagramie, fani oprócz zdjęć z koncertów mogą zobaczyć również kadry z życia prywatnego.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?

Przypomnijmy, że piosenkarz w mediach często określany jest zaszczytnym mianem Casanovy. Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Artysta jest dumnym ojcem 4 dzieci z dwiema byłymi żonami. Z Mandaryną doczekali się synka Xaviera oraz córki Fabienne. Z Anią Świątczak córek Etiennette oraz młodszej Vivienne.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka
Instagram.com @etiwisniewska

Córka piosenkarza zupełnie zmieniła kolor włosów.

Córka
Instagram.com @m_wisniewski1972

Jej ciemnobrązowe długie włosy to już przeszłość!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nadchodzi KONIEC dobrych lat dla emerytów. Teraz będzie już tylko gorzej
  2. Uwielbiany piosenkarz stracił ukochaną żonę. Wszystko przez wpływ sekty
  3. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
  4. Gwiazda TVP przez dwa lata ukrywała rozstanie z mężem. Informacje dopiero teraz wyszły na jaw
  5. Zjadła w restauracji Gessler, spojrzała na rachunek i zagotowało się w niej. Poczuła się oszukana, już nigdy nie zje u gwiazdy TVN
  6. Narzeczona się rozpłakała, po chwili wszyscy goście zalali się łzami. Przez słowa pana młodego wypowiedziane przed ołtarzem
Poprzedni artykułDuchy istnieją? 11 zdjęć, od których włos jeży się na głowie. Nie pozostawiają wątpliwości
Następny artykułJak się ubrać żeby spodobać się chłopakowi? Poczuj się w zgodzie ze sobą
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.