Córka zabiła swoją mamę. Rodzinna tragedia rozegrała się we wrześniu przed domem zmarłej. Chwilę wcześniej wszyscy radośnie świętowali urodziny młodej, zaledwie 21-letniej kobiety. Dziewczynka patrzyła, jak jej matka umiera. Pomoc przybyła zbyt późno.

2-latka nie zdawała sobie sprawy, że zabija własną matkę. Córka spokojnie wszystkiemu się przyglądała, nie mając pojęcia, że dzieje się coś bardzo złego. Kiedy na miejsce przybiegł mąż kobiety, podjął próbę ratunku. Niestety, nie mógł już nic zrobić.

Córka zabiła mamę

Tragedia rozegrała się we wrześniu na Białorusi. 21-letnia Julia Sharko, matka dwójki dzieci, świętowała swoje urodziny. Około godziny 16 cała rodzina wróciła do domu. Starsza córka i mąż weszli do środka. Kobieta chciała wyjąć 2-latkę z samochodu przez otwarte okno. Chwilę później nie można było jej już pomóc.

Co było przyczyną śmierci? Przyczyną śmierci był zwykły przypadek. Julia włożyła głowę do środka, a jej córka nieświadomie nacisnęła przycisk zamykania okna. 21-latka nie zdążyła zareagować. Szyba zablokowała ją i zmiażdżyła jej szyję. Po chwili na miejsce przybiegł mąż kobiety. Wybił szybę i zadzwonił po pomoc.

21-latki nie udało się uratować

Ciało 21-latki było bezwładne. Julia trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Z powodu niedotlenienia jej mózg doznał poważnych zmian. Lekarze robili wszystko, co mogli, aby uratować młodą mamę. Niestety, nie byli w stanie jej pomóc. Kobieta zmarła osiem dni po wypadku.

Julia osierociła czteroletnią Margaritę i dwuletnią Ariannę, która niechcący spowodowała całą tragedię. Bliscy boją się, jak to wpłynie na jej przyszłość. Na razie nie zamierzają jej o niczym mówić, ale martwią się, że pewnego dnia pozna prawdę i nie będzie mogła z nią żyć.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
fot. twitter.com/fairenhite

2-letnia Arianna przez przypadek zabiła swoją mamę.

córka
fot. pikio.pl

Kobieta miała zaledwie 21-lat. W dniu wypadku obchodziła urodziny.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja „Wspólne święta”
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. Policjanci znaleźli w jego domu dziwnie wyglądającą lalkę. Kiedy ją powąchali, zamarli
  4. Royal Baby w drodze. „Książę i Księżna z ogromną przyjemnością ogłaszają…”
  5. Dostała kopertę od nieznajomego w pociągu. Było na niej napisane „Otwórz za 10 sekund”
  6. Robert Janowski przekazał dramatyczną wiadomość. Śmiertelny nowotwór zabija Kacperka, potrzebna pomoc

Źródła: pikio.pl, o2.pl

Poprzedni artykułZnaki zodiaku, które wyczuwają fałszywych ludzi. Nic się przed nimi nie ukryje
Następny artykułMąż jest wielkim wsparciem dla Olgi Tokarczuk. Czym zajmuje się Grzegorz Zygadło?
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.