Córka dostała od taty swój pierwszy samochód. W związku z tym, że budżet mężczyzny był ograniczony, zdecydował się na zakup używanego auta. Przed oddaniem go latorośli, postanowił w nim posprzątać. Właśnie wtedy w schowku dostrzegł tajemniczy list. Kiedy go przeczytał, nie potrafił opanować łez. Miał pewną świadomość, że w tej sytuacji może postąpić tylko w jeden sposób.

Pierwszy samochód pamięta się do końca życia. To zupełnie zrozumiała, że tak wielu rodziców, którzy chcą sprawić przyjemność dzieciom, decyduje się na zakup z rynku aut używanych. Mężczyzna, który swoją historią podzielił się w sieci, wybrał pojazd w przystępnej cenie oraz słynący z bezpieczeństwa. List, który znalazł w środku, sprawił, że do jego oczu napłynęły łzy.

Córka dostała swoje pierwsze auto

Kevin Duke od dłuższego czasu szukał właściwego pojazdu, który mógłby podarować swojej ukochanej córce. Chciał mieć pewność, że będzie mogła czuć się w nim bezpieczenie, a jego utrzymanie nie biedzie zbyt kosztowne. Właśnie dlatego jego wybór padł na auto używane. Kiedy postanowił go wypolerować, w środku, zobaczył tajemniczy list. Adresatem wiadomości miała być osoba, która będzie użytkować auto.

-Chciałam Ci tylko powiedzieć, jak bardzo wyjątkowy pojazd kupiłeś. Ten samochód należał do mojej mamy. Zginęła niedawno w pożarze domu razem z moją sześcioletnią córką- rozpoczęła kobieta.

Jej dom i wszystko, co posiadała, zniknęło w pożarze. W jednej chwili straciła wszystko, co kochała. A teraz… traci też jego.

Nie potrafił opanować łez

Następnie dodała, że jej rodzina wypełniła ten samochód ogromną miłością. Wyjeżdżali nim na rodzinne wycieczki, słuchali ulubionych hitów, a ona niekiedy zmieniała nawet pieluchy.

-Wgłębienie na tylnym błotniku i wgniecenie w drzwiach po stronie pasażera to moja córka, która uczyła się jeździć rowerem (…) Puść jakąś piosenkę country, Big Green Tractor to ulubiona piosenka mojej córki (…) Wiem, że to dla Ciebie tylko samochód, ale dla mnie to o wiele więcej- dodała.

Mężczyzna w mgnieniu oka zrozumiał, że w tej sytuacji auto musi wrócić do pierwotnej właścicielki. Nie mógł sobie pozwolić na taki wydatek, więc zdecydował się na zorganizowanie zbiórki pieniędzy. Tym sposobem samochód wrócił tam, gdzie jego miejsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka
facebook.com @Kevin Duke

Mężczyzna znalazł w schowku tajemniczy list. 

Córka
facebook.com @Kevin Duke

Córka zrozumiała, że ojciec nie mógł postąpić inaczej. 

Córka
facebook.com @Kevin Duke

Treść wiadomości sprawia, że do oczu napływają łzy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Seniorzy masowo oddawani do szpitala na Boże Narodzenie. Ruszyła akcja „Wspólne święta”
  2. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  3. W nocy mama spojrzała na nagranie z dziecięcego pokoju. Swoim krzykiem obudziła wszystkich domowników
  4. Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie. Wzruszające słowa wdowy
  5. Nie wiedział, że przez 10 lat trzymał pod łóżkiem skarb. Znalezisko wyceniono na 40 milionów złotych
  6. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
Poprzedni artykułPamiętacie Natalkę z ”M jak miłość”? Zagrała w rozbieranych scenach, ale to nie wszystko
Następny artykułUkryta kamera nagrała znaną influencerkę, która wyrzuciła kota za płot. Internet jej tego nie wybaczy.
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.