Córka Kasi Kowalskiej wciąż znajduje się w jednym z brytyjskich szpitali. Piosenkarka jest zmuszona spędzić święta z dala od swojego dziecka. Mimo ciężkiej sytuacji gwiazda nie traci nadziei. Za pomocą jednego zdjęcia, przekazała swoim fanom ważną wiadomość. 
 
Kasia Kowalska przez ostatnie tygodnie przeżywa prawdziwy koszmar. Gwiazda potwierdziła informacje dotyczące stanu zdrowia Oli. Niestety, córka piosenkarki pozytywnie przeszła test na koronawirusa, a infekcja okazała się być dla młodej dziewczyny szczególnie niebezpieczna. Aleksandra wciąż jest hospitalizowana w jednym z londyńskich szpitali, a zamknięte granice stoją na drodze zrozpaczonej matki. 
 
 
Córka Kasi Kowalskiej walczy z koronawirusem
 
Córka Kasi Kowalskiej od kilkunastu dni walczy z koronawirusem w jednej z londyńskich placówek. 22-letnia Ola została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej, a piosenkarkę w trudnej sytuacji wspiera rodzina i fani. Kasia Kowalska nie kryje wdzięczności, wobec dodających jej otuchy internautów. Mimo że gwiazda nie spędzi świąt razem ze swoim dzieckiem, a kobiety dzielą tysiące kilometrów, piosenkarka znalazła sposób, by przekazać ważną wiadomość.
 
 
W sobotę, dzień przed Wielkanocą, Kasia Kowalska umieściła w swoich mediach społecznościowych wyjątkowe zdjęcia przestawiające własnoręcznie wykonaną, małą, wielkanocną laurkę z napisem Wesołych Świąt, skąpane w słońcu żonkile oraz fotografię z córką. 
 
– Spokojnych Świąt… Nasze myśli i serca są z Olą! Dziękujemy!!! – napisała w zamieszczonym wpisie.  
 
Niestety, mimo wszelkich starań, lekarze nie zgodzili się, by córka Kasi Kowalskiej została przewieziona do Polski.
 
  1. Mama spuściła córeczkę z oka dosłownie na kilka sekund. Tyle wystarczyło, by niemal doszło do tragedii
  2. Andrzej Duda przekazał informacje o nagłej śmierci. Nie żyje bliska mu osoba, wielu Polaków pogrążonych w żałobie
  3. ”Królowe życia”: przyjaciel Dagmary trafił do szpitala psychiatrycznego. Kolejny dramat gwiazdy TTV

Córka i mama rozdzielone przez koronawirusa

Mimo że Kasia Kowalska starała się o przetransportowanie Oli do Polski, a chęć pomocy w tej kwestii wyraziła nawet Dominika Kulczyk, lekarze ze względu na poważny stan 22-latki nie zgodzili się, by córka Kasi Kowalskiej została poddana podróży

Zamknięte granice stoją na przeszkodzie zatroskanej matce, która ze szpitalem utrzymuje i tak utrudniony kontakt telefoniczny. Piosenkarka nie traci jednak optymizmu, czego najlepszym przykładem, są złożone przez nią w życzenia – skierowane zarówno do fanów jak i do Oli. 

Wszyscy mają nadzieję, że córka Kasi Kowalskiej lada dzień wróci do zdrowia. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot. kasiakowalskapl, Facebook

22-letnia Ola, córka Kasi Kowalskiej, walczy z koronawirusem w jednym z londyńskich szpitali. Piosenkarka nie traci nadziei. Gwiazda opublikowała na swoim Facebooku świąteczne życzenia, które opatrzyła zdjęciem z córką. 

córka
Fot. kasiakowalskapl, Facebook

Kasia Kowalska opublikowała również świąteczną laurkę. 

córka
instagram.com/kasiakowalska_official

Wszyscy mają nadzieję, że Ola powróci do zdrowia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  2. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  3. Jak przebiega epidemia w Polsce względem innych krajów? Matematyk dokładnie wszystko pokazał, wnioski są jednoznaczne
  4. Zakupy z Carrefoura dostaniesz do domu w mniej niż godzinę. Za dostawę nic nie zapłacisz, tłumaczymy jak
  5. W ”M jak miłość” pojawi się nowa gwiazda. 28-letnia piękność nieźle namiesza w życiu jednego z bohaterów
  6. 22-latek minął komendę podczas spaceru. Zapłaci 30 tys. zł, zdumiewający incydent
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.