Córka gwiazdy Na Wspólnej przyszła na świat z porażeniem mózgowym, a jej ówczesny mąż opuścił rodzinę. Lucyna Malec jest jedną z ulubionych aktorek widzów serialu. Prawdziwe życie nie oszczędza serialowej Danusi, a to za sprawą poważnej choroby jej dziecka. Gwiazda boi się o przyszłość. 

Z pozoru idealne życie gwiazd ze szklanego ekranu w rzeczywistości nie jest usłane różami. Z pewnością wie coś na ten temat Lucyna Malec, której córka od urodzenia jest poważnie chora. Aktorka opowiedziała o trudnych momentach z przeszłości, podczas których miała depresję i myśli samobójcze. Mocne wyznanie gwiazdy.

Lucyna Malec miała depresję

Lucyna Malec szerszej publiczności jest znana jako Danuta Zimińska z serialu Na Wspólnej. Aktorka wciela się w tę postać już od ponad 10 lat, toteż na dobre zdążyła uzyskać wielką sympatię telewidzów. Mało kto wie, że życie jej nie oszczędzało i od ponad 20 lat gwiazda opiekuje się sama poważnie chorym dzieckiem. Córka aktorki przyszła na świat z porażeniem mózgowym, a jakby tego było mało, ówczesny mąż aktorki zdecydował się opuścić rodzinę. Lucyna Malec została sama z chorą córką.

To już 21 lat, odkąd zajmuje się Zosią w pojedynkę. Lucyna Malec bardzo przeżyła odejście męża, co poskutkowało u niej depresją, a nawet myślami samobójczymi. Aktorka opowiedziała o trudnych chwilach w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo.

– Brałam leki, miałam myśli samobójcze. Teraz nie wiem, kiedy przeleciały lata, a ja cały czas jestem w kieracie ćwiczeń, obowiązków, pracy i tak upływa życie – wyznała w tygodniku. 

Lucyna Malec boi się o córkę

Osoby z niepełnosprawnością, taką, jaką ma córka aktorki potrzebują stałej opieki. Lucyna Malec nie może liczyć na pomoc męża, który ją zostawił, toteż naturalne jest, że zamartwia się, co się stanie z jej ukochaną Zosią, gdy jej już nie będzie. Aktorka żartuje nawet, że chciałaby dożyć nawet 140 lat, byle nie zostawiać córki nigdy samej. To cel nie do osiągnięcia, jednak gwiazda bardzo o siebie dba, aby jak najdłużej pozostać w świetnej formie. 

– Pływam, jeżdżę na rowerze, żegluję. Uwielbiam być na powietrzu, czuć endorfiny. Chodzę też na zajęcia będące połączeniem jogi i medytacji – mówi Na Żywo aktorka. 

Lucyna Malec na co dzień gra w serialu Na Wspólnej, jednak nie jest to jej jedyna praca. Aby zapewnić godne życie sobie i swojej niepełnosprawnej córce, aktorka występuje z wyjazdowym spektaklem Grace i Gloria, a także występuje w teatrach Kwadrat i Kamienica.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Córka
filmpolski.pl

Danuta Malec od ponad 20 lat sama wychowuje córkę. 

córka
filmpolski.pl

Córka aktorki od urodzenia jest chora na porażenie mózgowe. 

córka
filmpolski.pl

Mąż opuścił aktorkę tuż po urodzeniu dziecka. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie tylko Michał Wiśniewski. Polskie gwiazdy w biznesie utopiły fortunę
  2. Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza w młodości. Do sieci trafiło ich wspólne zdjęcie sprzed lat
  3. Kontrowersyjny trend ślubny. Skusiła się na to sama Martyna Wojciechowska
  4. Dziewczyna Kuby Wojewódzkiego ma 22-lata. Dziennikarz pochwalił się o 34 lata młodszą partnerką
  5. Zbigniew Wodecki nie był aniołkiem? Romanse i skandale z królem polskiej piosenki w roli głównej
  6. Kobiety oszalały na punkcie sukienki Kasi Cichopek. Ten krój to absolutny hit tej jesieni