Córka tej pary przez wielu uznana jest za najpiękniejsze dziecko na świecie. Jej uroda, którą bez wątpienia odziedziczyła po rodzicach, jest niezwykła i nie da się przejść obok niej obojętnie. Dziewczynka ma śliczną buzię, która już kilka lat temu podbiła serca internautów. Urocza 5-latka może pochwalić się niemałym gronem fanów!

Kseniya Belousova i Ugo Ukah są bardzo atrakcyjnymi osobami, ale to ich córka jest uznana za jedną z najpiękniejszych na świecie! Dziewczynka odziedziczyła najlepsze cechy rodziców, którzy chętnie pokazują ją na Instagramie. Część użytkowników obserwuje profil tylko ze względu na nią! Jej ogromne oczy i urok osobisty sprawiają, że 5-latka stała się ulubienicą internautów, którzy obsypują ją komplementami.

Córka tej pary jest najpiękniejsza na świecie

5-letnia Vivienne jest śliczną dziewczynką, co zawdzięcza wyjątkowym genom. Jej mama jest pochodzącą z Rosji modelką, a tata nigeryjskim piłkarzem. Oboje mają ciekawą urodę, która w połączeniu dała niesamowite efekty! Ich pociecha od czasu do czasu pojawia się na zdjęciach publikowanych przez rodziców w mediach społecznościowych, dzięki czemu zyskała własne grono fanów.

córka
instagram.com/kseniya_bella/

Internauci szybko zwrócili uwagę na śliczną buzię dziewczynki, którą zainteresowały się także media. Większość z nich nie ma wątpliwości, że 5-latka jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie, przed którym kariera w show-biznesie stoi otworem. Dumni rodzice starają się jednak, aby na razie cieszyła się dzieciństwem i nie dbają przesadnie o jej wygląd.

Najpiękniejsze dziecko na świecie

Rodzice Vivienne doskonale wiedzą, że jej uroda jest niesamowita, ale nie wysyłają jej na konkursy piękności, gdzie małe dziewczynki pokazują się w pełnym makijażu. Choć oboje lubią modę, a ich córka zawsze wygląda pięknie, to nie zapominają o tym, że powinna cieszyć się dzieciństwem.

Internauci są zachwyceni naturalnym pięknem Viviennie i tym, że znani rodzice dbają o to, aby mogła dorastać bez blasku fleszy. Dziewczynka nie zawsze ma doskonałą fryzurę i mimo że ma w szafie drogie ubrania, to zwykle wygląda jak jej rówieśniczki!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/kseniya_bella/

Córka tej pary jest naprawdę śliczną dziewczynką. 

córka
instagram.com/kseniya_bella/

Internauci są pewni, że 5-latka jest najpiękniejszym dzieckiem na świecie i że w przyszłości zrobi wielką karierę w świecie mody.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Playboy, CKM i Cosmopolitan znikają z rynku. Wielkie zwolnienia, 70% ludzi traci pracę
  2. Myślała, że jest w ciąży, ale test ciążowy mówił co innego. Dopiero po 7 teście zainterweniowali lekarze
  3. Pokazała nietypowy pierścionek zaręczynowy i wywołała burzę. Jednak internauci zauważyli jeszcze gorszy szczegół
  4. Jak się ubrać do zdjęcia CV? Psychologia kolorów naprawdę działa
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem
Poprzedni artykułMyśleli, że znaleźli zaginionego kota. Szybko okazało się, że przypadkiem ukradli cudze zwierzę
Następny artykułKobieta sfilmowała dziwną rybę, była wstrząśnięta. „Miała ludzka twarz i płynęła do mnie”
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.