Córka zaczęła podejrzewać, że coś niedobrego dzieje się jej matce. Kobieta zainstalowała w pokoju starszej pani ukrytą kamerę, chociaż czuła się trochę wina. To, co zobaczyła na nagraniu, zmroziło jej krew w żyłach. Nie mogła uwierzyć, że coś takiego się wydarzyło. Teraz będzie dużo ostrożniejsza.

Starszych ludzi traktujemy często trochę tak, jak traktuje się dzieci. Nie chodzi absolutnie o brak szacunku. Wynika to głównie z tego, że seniorzy, zwłaszcza ci chorzy, są dużo bardziej bezbronni niż człowiek w kwiecie wieku. Każda córka na pewno martwiłaby się o bezpieczeństwo swojej mamy tak samo, jak bohaterka tej historii.

Córka była przerażona odkryciem

Kelly wciąż nie może wybaczyć sobie, że to się stało. Kobieta była przekonana, że zapewniając chorej mamie miejsce w ośrodku opieki, zapewnia jej bezpieczeństwo. Kobieta ma 71 lat i choruje na chorobę Alzheimera oraz Parkinsona. Wymaga stałej opieki, której pracująca córka nie jest jej w stanie zapewnić. Jak się okazało, ośrodek również nie może tego zrobić.

Młoda kobieta, po kilku tygodniach pobytu mamy w ośrodku zaczęła zauważać, że starsza pani się zmieniła. Stała się bardziej wycofana, cicha. Nie chciała już tak chętnie rozmawiać. Poza tym zaczęła mówić, że pracownicy ośrodka „już jej nie lubią”. To wzbudziło podejrzenia Kelly. Córka chorej kobiety postanowiła sięgnąć po bardziej drastyczne środki.

  1. ”Ranczo” powraca. Pojawiły się oficjalne komentarze, fani będą zachwyceni
  2. Chłopiec wysłał urodzinową kartkę do zmarłego taty. Po kilku dniach dostał odpowiedź

Zamontowała kamery

Czując się trochę nieswojo, Kelly umieściła w pokoju mamy ukrytą kamerę, zamaskowaną pod postacią zegara. Jak się okazało, bardzo słusznie. To, co kobieta zobaczyła na nagraniu, przeraża. Okazało się, że pracownicy domu opieki traktowali jej mamę w straszny sposób. Zdarzało się ciągnięcie kobiety po podłodze, brak reakcji na jej płacz.

Dzięki nagraniu, pracownicy odpowiedzialni za tą okropną przemoc zostali dyscyplinarnie zwolnieni oraz ukarani sądowym wyrokiem w zawieszeniu. Kelly cieszy się, że jakieś kroki zostały podjęte, natomiast wymiar kary jest jej zdaniem niesatysfakcjonujący.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

córka
webniusy.com

To, co stało się matce Kelly, jest przerażające.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sekretny eliksir na włosy za kilka złotych. Sposób, który odkryto przez przypadek
  2. Menadżer Adele skomentowała zdjęcie Kingi Rusin. Dwa słowa wystarczyły
  3. Kotlety z grzybami. Przepis tak nieziemski, że twoja rodzina będzie się ich domagać codziennie

Źródło: webniusy.com