Córka Małgorzaty Braunek od lat pozostaje znaną postacią polskiego show-biznesu. Jednak z powodu odmiennego nazwiska wiele osób nie domyśla się, że łączą je więzy pokrewieństwa. Co robi? Ta piękność również jest aktorką. Na pewno o niej słyszeliście: ma naprawdę wyjątkowe imię!

Słynna Oleńka z Potopu oraz jedna z najbardziej znanych i lubianych aktorek w historii polskiej kinematografii. Cały kraj rozpaczał, kiedy 23 czerwca 2014 roku Małgorzata Braunek zmarła na chorobę nowotworową. Gwiazda osierociła dwoje dzieci. Jej syn Xawery, pochodzący ze związku z reżyserem Andrzejem Żuławskim, poszedł w ślady sławnego ojca, a córka? Małgorzata Braunek zaraziła młodą kobietę pasją do swojego zawodu. 

Kim jest córka Małgorzaty Braunek?

Orina Krajewska przyszła na świat jako córka Małgorzaty Braunek i Andrzeja Krajewskiego, buddysty i pisarza. Krajewski był trzecim mężem pięknej aktorki, która wcześniej była związana z aktorem Januszem Guttnerem i reżyserem Andrzejem Żuławskim. Para pozostała razem aż do śmierci gwiazdy.

Oryginalne imię, które Małgorzata Braunek nadała swojej córce, należy tłumaczyć jako oświecona miłośćOrina po ukończeniu szkoły średniej zdecydowała się na studia w Londynie. Wybrała szkołę aktorską. W wieku 32 lat ma już całkiem imponujące portfolio: zagrała m.in. w filmie Płynące wieżowce, Daas, a także serialach Nad rozlewiskiem i Cisza nad rozlewiskiem.

Pod wpływem choroby swojej matki Orina Krajewska zaangażowała się w pomoc osobom cierpiącym na chorobę nowotworową. Napisała nawet książkę Holistyczne ścieżki zdrowia. BĄDŹ, w której przeprowadza wywiady z różnymi specjalistami. Wśród jej rozmówców znaleźli się zarówno przedstawiciele tradycyjnej medycyny, jak i osoby proponujące bardziej niekonwencjonalne rozwiązania. W ten sposób aktorka realizuje testament Małgorzaty Braunek, która pragnęła powołać fundusz pomagający osobom chorym na nowotwory.

Co robi Orina Krajewska?

Jak informuje portal plotek.pl, aktorka pozostaje w związku z pewnym artystą. Jej partner nie zajmuje się jednak aktorstwem, lecz muzyką – to popularny raper Piotr Więcławski, znany fanom jako Vienio.

Para pozostaje w związku już prawie od pięciu lat. Jak przyznała Orina, między nią a partnerem jest wiele różnic: 

Jesteśmy przeciwnościami, skrajnościami. Mamy inne potrzeby, dajemy sobie bardzo dużo przestrzeni, ale też uczymy się od siebie nawzajem. 

W zeszłym roku pojawiły się pogłoski, że aktorka i jej ukochany przymierzają się do zostania rodzicami. Orina Krajewska marzy o stworzeniu takiej rodziny, w jakiej sama była wychowywana. Braunek zawsze poświęcała jej wiele czasu, zrezygnowała nawet z pracy zawodowej, by móc poświęcić córce pełnię uwagi. Andrzej Krajewski nie pozostawał w tyle. Czasami nawet Orina miała dość tego, że mama i tata nie spuszczają jej z oka:

– Oboje rodzice byli zawsze tak dookoła mnie. Jak byłam dzieckiem, to mi to przeszkadzało.

Jesteśmy przekonani, że aktorce uda się stworzyć szczęśliwą rodzinę. Życzymy jej wszystkiego dobrego.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

małgorzata braunek córka
fot. instagram.com @orina.krajewska

Małgorzata Braunek: córka aktorki jest niezwykle atrakcyjną kobietą!

małgorzata braunek córka
fot. instagram.com @orina.krajewska

Aktorka może pochwalić się perfekcyjnym ciałem.

małgorzata braunek córka
fot. instagram.com @orina.krajewska

Uważacie, że Orina Krajewska przypomina swoją mamę? W przeciwieństwie do aktorki ma dość egzotyczną urodę.

małgorzata braunek córka
fot. instagram.com @orina.krajewska

Orina nie jest jedynym dzieckiem Małgorzaty Braunek. Aktorka ma brata pochodzącego z poprzedniego związku matki, Xaviera Żuławskiego. 

małgorzata braunek córka
fot. instagram.com @orina.krajewska

Widzieliście filmy, w których grała Orina Krajewska?

  1. Nie żyje uwielbiana polska dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  2. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. „Jego stan jest ciężki”
  3. Zauważył tajemniczy panel w ogrodzie. Otworzył go i znalazł zaginione arcydzieło. Warte 257 mln zł
  4. 7-latka zostawiła pracownikowi stacji benzynowej liścik. Gdy mężczyzna go przeczytał od razu zadzwonił na policję
  5. Znaki zodiaku, które można poślubić w ciemno. Z nimi najlepiej się zestarzeć
  6. Fatalne doniesienia ws. małżeństwa Małgorzaty Kożuchowskiej. Po latach choroby spadł na nią kolejny okrutny cios
  1. źródło: plotek.pl, pomponik.pl
Poprzedni artykułGwałt powinien być legalny a kobiety mają współpracować z oprawcami? Tak uważa znany reżyser
Następny artykułJulia Roberts ma anoreksję? „Waży 39 kilogramów”