Córka Anny Przybylskiej niedawno przeżywała bardzo ważny moment w swoim życiu. Jak donosi tygodnik Rewia, młoda dziewczyna bardzo odczuła nieobecność swojej mamy i nie była w stanie powstrzymać łez.
Dorastanie bez mamy jest niezwykle ciężkie i choć ojcowie dokładają wszelkich sił, w niektórych momentach nie są w stanie zastąpić matczynej opieki, szczególnie w życiu dziewczynek. Niestety los nie dla wszystkich jest łaskawy, o czym musiała przekonać się córka Anny Przybylskiej. Nastolatka w niezwykle ważnym dla siebie momencie nie mogła powstrzymać łez. Tęskniła za mamą.

Córka Anny Przybylskiej

Córka Anny Przybylskiej to niezwykle piękna dziewczyna. Oliwia Bieniuk straciła swoją mamę w 2014 roku, kiedy miała zaledwie 12 lat. Nastolatka odziedziczyła po swojej mamie wyjątkową urodę i powoli wchodzi w świat show-biznesu.
Oliwia Bieniuk wraz z tatą, piłkarzem Jarosławem Bieniukiem i braćmi brała udział w reklamie, a także samodzielnie wystąpiła w kilku spotach. Młoda dziewczyna próbuje swoich sił również w karierze modelki, która zapowiada się dla niej bardzo obiecująco. Z takimi predyspozycjami córka uwielbianej aktorki śmiało może podbić świat mody.
Choć uśmiech na zdjęciach nie schodzi z twarzy dziewczyny, ostatnio nie była w stanie pohamować emocji. Jak informuje Rewia, Oliwia Bieniuk poczuła brak mamy w bardzo ważnym momencie swojego życia, a w jej oczach pojawiły się łzy.

Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą

Córka Anny Przybylskiej tęskni za mamą. 17-latce z pewnością nie jest łatwo i nikt z nas, nie jest w stanie sobie wyobrazić, co może przeżywać.

Ostatnio Oliwia Bieniuk miała okazję doświadczyć pierwszej studniówki w swoim życiu, na którą zaprosił ją kolega. Młoda dziewczyna w czarnej, krótkiej kreacji wyglądała wręcz olśniewająco. Oglądając jej relację na Instagramie, trudno było nie zauważyć, jak podekscytowana i przejęta jest całym wydarzeniem. Niestety, jak donosi Rewia, podczas balu nie zabrakło łez.

-Oliwka była bardzo podekscytowana tym balem. W pewnym momencie nie mogła zapanować nad emocjami, a w jej oczach pojawiły się łzy. Tak bardzo żałowała, że jej ukochana mama nie może jej teraz zobaczyć, służyć bezcenną radą – twierdzi informator tygodnika.

Na szczęście córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka zawsze może liczyć na wsparcie rodziny. Trzymamy kciuki za jej karierę i życzymy jak najwięcej uśmiechu, z którym tak jej do twarzy.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
instagram.com/oliwia.bieniuk

Córka Anny Przybylskiej ostatnio przeżyła swoją pierwszą studniówkę. Wyglądała przepięknie.

córka
instagram.com/oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk zachwyca swoją urodą.

córka
instagram.com/oliwia.bieniuk

Nastolatka wkracza do świata show-biznesu oraz próbuje swoich sił jako modelka.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objaw raka płuc widoczny na twarzy. Nigdy go nie lekceważ
  2. Czego brakuje na zdjęciu przysmaku? Tylko 1% ludzi odgadnie
  3. Hubert Urbański jest łysy. Elegancki prowadzący zaskoczył nowym wizerunkiem
  4. Ile zarabia Monika Zamachowska? Zdradziła, jak utrzymuje się po odejściu z TVP
  5. Marysia była pewna, że złapała męża na zdradzie. Dowiedziała się prawdy i zaczęła go przepraszać
  6. Miał być sukces, a jest skandal. Po premierze filmu o Zenku na jaw wyszły horrendalne kulisy

źródło: jastrzabpost.pl

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.