Córka Pauliny Sykut-Jeżyny ma już trzy latka, a jeszcze ani razu gwiazda nie pokazała jej twarzy. Dotychczas prezenterka dbała o zachowanie prywatności córki. Teraz gwiazda postanowiła bardziej pochwalić się pociechą i pokazała jej twarz na Instagramie. Wszyscy fani zgodzili się, że jest śliczna.

Córka Pauliny Sykut-Jeżyny to oczko w głowie gwiazdy. Dziewczynka przez długi czas była ukrywana przez prezenterkę, która nie chciała pokazać twarzy dziecka. Teraz jednak zmieniła zdanie.

Paulina Sykut-Jeżyna: córka

Córka Pauliny Sykut-Jeżyny nazywa się Róża i ma trzy latka. Gwiazda często pokazuje dziewczynkę na swoim profilu na Instagramie, ale zawsze dba o to, żeby jej twarz była zasłonięta. Gwiazda udała się z mężem i pociechą na kilka dni do Zakopanego. Tam wszyscy troje wygrzewali się na słońcu i podziwiali piękne górskie widoki. 

Jednak zdjęcie z wyjazdu, które dodała prezenterka, zwróciło uwagę fanów, nie tylko z powodu pięknego górskiego krajobrazu. Na fotografii bowiem pierwszy raz można zobaczyć, jak wygląda córka Pauliny Sykut-Jeżyny.

Internauci nie szczędzili komplementów całej rodzinie, ale to córka Pauliny Sykut-Jeżyny przykuła uwagę komentujących. Zgodzili się, że dziewczynka jest śliczna.

-Super! Róża, jaka już duża — skomentowała jedna internautka.

paulina sykut-jeżyna córka
fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Paulina Sykut-Jeżyna: mąż

Mąż Pauliny Sykut-Jeżyny to przedsiębiorca Piotr Jeżyna. Są razem już 21 lat od 1998 roku, ale dopiero w 2011 wzięli ze sobą ślub w Puławach. W 2016 zakochani doczekali się córeczki, której nadali niezwykłe imię Róża. Prezenterka i jej mąż uchodzą za jeden z najbardziej udanych związków w show-biznesie.

O początkach znajomości z mężem, gwiazda stacji Polsat, mówiła tak:

-Bardzo się lubiliśmy. Piotrek miał wtedy dziewczynę, a ja byłam za młoda na związek. To nie był jeszcze ten moment — opowiadała o początkach miłości prezenterka tygodnikowi Na żywo.

Gdy para poznała się, Paulina Sykut miała tylko 16 lat, a jej przyszły mąż aż 26. Zaczęli spotykać się ze sobą dopiero dwa lata później, gdy gwiazda zaczęła się czuć gotowa na związek. Teraz na świecie jest już ich trzyletnia córka.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

paulina sykut-jeżyna córka
fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Córka Pauliny Sykut-Jeżyna kiedyś na każdym zdjęciu miała odwróconą twarz z dala od obiektywu.

paulina sykut-jeżyna córka
fot. instagram.com/paulinasykutjezyna

Prowadząca Taniec z gwiazdami już jest 21 lat w związku ze swoim mężem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wybory mogą być UNIEWAŻNIONE. Wszystko przez TVP
  2. Polski ksiądz po godzinach jest kulturystą i trenerem personalnym. Na zawodach pokazuje się w skąpych majtkach
  3. Wdowa nigdy nie zapomni dnia pogrzebu męża. Upuszczono trumnę i setki ludzi zobaczyły ciało
  4. Bracia Mroczek podpadli Amerykanom? Nawet zniesienie wizy im nie pomoże
  5. Minęły 3 lata od jego śmierci. Wygląd grobu Andrzeja Kopiczyńskiego „Czterdziestolatka” wywołuje ciarki
  6. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz
Poprzedni artykułMąż umierał przy boku ukochanej żony. Ich córka stała się ostatnim świadkiem niewiarygodnego
Następny artykułJolanta Kwaśniewska przyłapana na spotkaniu z przyjaciółmi. Zachwyciła stylizacją
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.