Córka Beaty Tyszkiewicz raczej unika mediów i osobistych zwierzeń, ale pewnego razu zdradziła rodzinną tajemnicę: Mój tata jest trzecim mężem mojej teściowej – powiedziała w rozmowie z Życiem na gorąco. Zawiła historia zaskoczyła nawet największych fanów aktorki.

Okazuje się, że były mąż gwiazdy polskiego kina jest jednocześnie teściem swojej pociechy. Młodsza córka Beaty Tyszkiewicz wywołała zamieszanie swoimi słowami, ale najprawdopodobniej w rodzinnym gronie ten fakt nie wywołuje już tylu emocji. Gwiazda widuje się z dawnym ukochanym podczas rodzinnych spotkań.

Córka Beaty Tyszkiewicz o rodzinnych zawiłościach

Wiktoria Padlewska-Bosc, młodsza córka Beaty Tyszkiewicz na stałe mieszka w Szwajcarii. Kobieta ma dwóch synów: 12-letniego Szymona i 7-letniego Marcela, chłopcy uwielbiają swoją babcię, która odwiedza ich od czasu do czasu. Podczas wyjazdów na miejscu widuje się także z byłym mężem, którego poznała za młodu.

-Poznaliśmy się w Karpaczu, gdzie moja mama prowadziła hotel, a on odpoczywał tam ze swoimi rodzicami. Pamiętam, że pisał poezję i było to szalenie romantyczne. Doskonale też pamiętam nasz pierwszy pocałunek. W letni wieczór siedzieliśmy pod drzewem, słuchaliśmy świerszczy i pocałowaliśmy się – wyznała Beata Tyszkiewicz, jak podaje pomponik.pl.

córka beaty tyszkiewicz
filmpolski.pl

Okazuje się, że wiele lat po rozwodzie Jacek Padlewski związał się z teściową swojej córki i tym samym jednocześnie został jej… teściem. Teściowa Wiktorii jest za to jej macochą. Gwiazda kina po rozstaniu z ostatnim mężem spotykała się między innymi z 30 lat młodszym brytyjskim aktorem Karlem Tesslerem.

Ilu mężów miała Beata Tyszkiewicz?

Beata Tyszkiewicz miała trzech mężów. Od 1967 roku przez dwa lata była żoną Andrzeja Wajdy, urodziła mu córkę Karolinę. Kobieta jest bizneswoman, prowadzi Akademię Sztuki Jeździeckiej. Drugim mężem gwiazdy polskiego kina był reżyser Witold Orzechowski, jednak ten związek również nie przetrwał próby czasu.

Jedne kobiety miewają romanse, a inne, zakochawszy, się wychodzą za mąż. Ja jestem w tej drugiej grupie. Moje romanse zamieniały się w małżeństwa – powiedziała w rozmowie z Faktem.

Trzecim mężem aktorki był architekt Jacek Padlewski, jej młodzieńcza miłość. W dniu ślubu aktorka miała 38 lat. Owocem małżeństwa jest właśnie Wiktoria, która opowiedziała o tym, z kim związał się jej ojciec.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka beaty tyszkiewicz
Fot.filmpolski.pl

Beata Tyszkiewicz miała trzech mężów.

córka Beaty Tyszkiewicz
fot. kadr z programu Dzień dobry TVN

Jeden z nich związał się z teściową córki.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy z komórkami zapłacą więcej. Już niebawem podwyżka cen
  2. Została zgwałcona w wieku 14-lat. Urodziła, „Była przerażona”
  3. Syn Małgorzaty Kożuchowskiej zostanie gwiazdą? Sensacyjne doniesienia o 5-latku
  4. Dalida, gwiazda lat 70. odebrała sobie życie. Dokładnie zaplanowała swoją śmierć
  5. Magda Gessler była w miejscowości Krzysztofa Jackowskiego, usłyszała i zobaczyła fatalne rzeczy. „Sekta diabelska”
  6. Katarzyna od 5 lat ciągle jest w ciąży i jest z tego dumna. „Nie rozumiem kobiet, które poprzestają na jednym dziecku”
Poprzedni artykuł„Mój brat chce przyprowadzić swojego chłopaka na mój ślub. Jego partner to zło wcielone”
Następny artykułOjciec opublikował listę prezentów na Gwiazdkę, o które poprosiła 10-letnia córka. Internauci: „Tragiczny obraz pokolenia”
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.