Karolina Małysz od jakiegoś czasu znajduje się na ustach wielu Polaków. Młoda córka byłego mistrza świata w skokach narciarskich już wkrótce wyjdzie za mąż i wygląda na bardzo szczęśliwą. Teraz zdecydowała się odpowiedzieć na kilka zadanych przez fanów pytań. Jedno z nich dotyczyło sytuacji w jej rodzinnym domu. Karolina stwierdziła, że zdarzają się różne chwile.

Córka Adama Małysza jest dzisiaj zapracowaną studentką i znaczną większość czasu poświęca nauce. Dziewczyna już wkrótce zostanie mężatką, z czego bardzo się cieszy. Fani zadali kilka pytań na temat nadchodzącego ślubu i jej życia rodzinnego.

Córka Adama Małysza o nadchodzącym ślubie

Karolina Małysz bardzo aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe i za ich pośrednictwem regularnie dzieli się nowymi zdjęciami, czy nagraniami. Za jakiś czas wraz z narzeczonym Kamilem powiedzą sobie sakramentalne „Tak” przed ołtarzem, zatem nie zabrakło pytań na temat ślubu, czy wesela.

Padały również pytania na temat mieszkania. Córka Adama Małysza powiedziała, że nie wie, czy na stałe osiądą w Krakowie, gdzie obecnie mieszkają, jednak jest pewna, że na ten moment nie będą planowali budowy własnego domu, ponieważ jest na to za wcześnie.

– Kamil jest rok starszy ode mnie. Oświadczył się po pięciu latach. To mój pierwszy chłopak tak na poważnie […] W tym momencie nawet nie wiemy, gdzie chcemy zamieszkać, więc na początek raczej mieszkanie – powiedziała Karolina Małysz.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Nie zabrakło także pytań na temat planowanego przez nich wesela. Dziewczyna zdradziła, że będzie duże, jednak wszystko zależne jest od przebiegu pandemii koronawirusa i sytuacji epidemiologicznej w kraju:

– Mam sporą rodzinę, więc na pewno będzie dość duże, ale nie aż tak. […] To zależy od sytuacji epidemiologicznej i aktualnych obostrzeń. Wesele będzie raczej w stylu glamour, ale akcent góralski na pewno będzie obecny – mówiła Karolina Małysz.

Karolina Małysz o sytuacji w domu rodzinnym

Córka Adama Małysza powiedziała także, że zamierza przyjąć nazwisko przyszłego męża, ale także pozostawić swoje. Nie zabrakło również pytań na temat sytuacji w jej domu rodzinnym. Karolina stwierdziła, że bywa różnie:

– Planuję pozostawić swoje plus przyjąć męża. Bardzo podobają mi się dwuczłonowe nazwiska […] Jak chyba w każdej rodzinie bywają kłótnie, ale raczej nie trwają długo – powiedziała córka Adama Małysza.

Karolina stara się aktywnie spędzać czas w dobie pandemii, wolne chwile wykorzystuje również, na spotkają ze znajomymi. Przesyłamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia i samych życiowych sukcesów.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Córka Adama Małysza zdradziła, że w ich domu rodzinnym zdarzają się kłótnie, jednak są bardzo krótkie i rzadkie.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Karolina Małysz (@karolina_malysz)

Karolina wkrótce wyjdzie za mąż za swojego ukochanego Kamila. 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: instagram.com

Poprzedni artykułKomunikat Ministerstwa Zdrowia. Grupa Polek i Polaków może skorzystać z udogodnienia dotyczącego szczepień
Następny artykułZapłakany Michał Wiśniewski przekazał przykrą wiadomość. Niestety, nie mógł nic zrobić, jego koncert został odwołany
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl