Córka chciała sprawić, że na twarzy jej ukochanej mamy znowu zagości uśmiech od ucha do ucha. Wpadła na genialny pomysł i zabrała swoją rodzicielkę do stylisty, gdzie miała przejść prawdziwą metamorfozę, by znów poczuła się pięknie. Kobiety nie mogły uwierzyć w to co widzą, efekt końcowy powalił je na kolana!

Córka podjęła bardzo odważną decyzję, postanowiła przywrócić swojej mamie wiarę w siebie. Jej 78-letnia matka pewnego dnia po prostu zupełnie przestała dbać o siebie, czego nie mogła zaakceptować pierworodna. Całe szczęście miała plan!

Mama przestała dbać o siebie

Galina Stakhanova była niegdyś legendą rosyjskiego kina. Aktorka zagrała w prawie dwustu filmach, dzięki czemu znał ją nie tylko cały kraj, ale i świat. Kobieta była wielbiona przez miliony ludzi, ale w pewnym momencie zatraciła siebie. 

Jak wiele kobiet w podobnym wieku, przestała zwracać uwagę na swój wygląd, nie malowała się i nie farbowała włosów. Ubrania przestały mieć dla niej znaczenie i stawiała raczej na wygodne rozwiązania. Jej córka, widząc, że mama jest nieszczęśliwa, postanowiła coś z tym zrobić. 

  1. Przemysław Kossakowski nie mógł już dłużej milczeć. Wyszła cała prawda o związku Martyny Wojciechowskiej, nie wiedział co go czeka
  2. Genialne kotlety schabowe inaczej niż robią wszyscy. Są o niebo lepsze dzięki 1. składnikowi dodanemu do panierki
  3. Ogromny błąd podczas matury. Nauczyciele i uczniowie na kwarantannie, w komisji zasiadał zakażony egzaminator

Córka zabrała mamę do stylisty

Córka Galiny zgłosiła swoją znaną mamę do programu telewizyjnego, w którym styliści mieli wykonać metamorfozę 78-latki. Chyba żadna z nich nie spodziewała się, że efekt może być tak oszołamiający. Musicie zobaczyć te zdjęcia!

Jeśli lubicie oglądać takie niezwykłe przemiany, koniecznie przeczytajcie nasz kolejny artykuł. Makijażystka odmłodziła swoją 80-letnią babcię co najmniej o kilka dekad

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
Fot. facebook.com

Kobieta idąc do programu wyglądała jak powyżej.

córka
Fot. facebook.com

Styliści spisali się jednak na medal.

córka
Fot. facebook.com

Córka nie wierzyła własnym oczom, a mama płakała ze wzruszenia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zatrważające doniesienia z polskiego miasta. Woda wdarła się do szpitala, koszmarna sytuacja
  2. Nie kupisz gofrów nad morzem za bon turystyczny, przewidują też kary. Wyciekły szczegóły 500+ na wakacje
  3. Kobieta została uwieziona na trzeciej randce. Musiała spędzić z mężczyzną prawie dwa tysiące godzin
  4. Świat obiegły druzgocące informacje. Nie żyje autor światowego bestsellera, niestety przegrał z chorobą
  5. Pamiętacie „Od przedszkola do Opola”? Każdy marzył, by wystąpić w programie
  6. Rząd zniósł kluczowy dla wielu Polaków zakaz. Już od 1 lipca

Źródło: webniusy.com

 

Poprzedni artykułNa jaw wyszła wstydliwa tajemnica znanego muzyka. Artysta regularnie zabierał córkę do ginekologa, wstrząsająca prawda ujrzała światło dzienne
Następny artykułNastolatka zerwała się z lekcji. Kilka godzin później jej mama zobaczyła zdjęcie, które dosłownie odebrało jej mowę
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.