Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Córka Czesława Niemena jest przepiękna. Właśnie przeszła metamorfozę i wygląda olśniewająco
Martyna Derdak
Martyna Derdak 19.12.2019 20:05

Córka Czesława Niemena jest przepiękna. Właśnie przeszła metamorfozę i wygląda olśniewająco

zdrada
fot. filmpolski.pl

Córka Czesława Niemena w ostatnim czasie przeszła wielką metamorfozę. Chociaż kobieta od zawsze uważana była za prawdziwą piękność, okazało się, że z wiekiem może być tylko lepiej. W nowym kolorze włosów wygląda wprost olśniewająco.

Natalia Niemen wybrała dokładnie taką samą drogę kariery jak jej ojciec. Kobieta znana jest nie tylko z tego, że miała sławnego tatę, ale także z powodu zniewalającego głosu. Trzeba, także przyznać, że została ona obdarzona również przepiękną urodą.

Kim jest Natalia Niemen?

Natalia Niemen jest córką muzyka Czesława Niemena i modelki Małgorzaty Niemen. Kobieta odziedziczyła po rodzicach wszystko co, najlepsze – zniewalający głos i jeszcze piękniejszą urodę.

Prywatnie kobieta związana jest z Mateuszem Otremby, synem pastora, a zarazem prezesa fundacji Młodzież dla Chrystusa. Para wychowuje wspólnie 3 dzieci, doczekała się 2 synów: Bronisława i Wincentego, a także malutkiej córeczki.

Zawodowo córka Niemena zajmuje się oczywiście śpiewaniem. Jak wspomina, bardzo duży wpływ na jej gust muzyczny miał właśnie ojciec, który pragnął, aby dziewczyna została skrzypaczką. Jej ulubionymi wykonawcami od dziecka byli tacy, którzy kojarzeni są z muzyką r’n’b, między innymi Mahalia Jackson, Otis Redding, Aretha Franklin, czy też Wilson Pickett.

Natalia Niemen ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jej pierwszym wielkim zwycięstwem było znalezienie się na liście przebojów radia zet i TVP1. W roku 1998, wystąpiła, także na Festiwalu Polskiej Piosenki Opole.

Czesław Niemen: córka

Natalia Niemen kontynuuje wielką rodzinną karierę, jaką rozpoczął jej ojciec. Co jakiś czas możemy podziwiać artystkę na różnorodnych festiwalach muzycznych, na których z chęcią przypomina widzą, o twórczości Czesława Niemena.

Podczas ostatniego koncertu zorganizowanego przez stację TVP w hołdzie wielkiemu artyście — Być jak Czesław Niemen pokazała się po raz pierwszy po wielkiej metamorfozie. Chociaż przez wiele lat kobieta nosiła dłuższe, ciemne włosy, najwyraźniej przyszedł czas na poważne zmiany. Gwiazda postanowiła, że znacznie skróci ich długość, a także przefarbuje na jasny, wręcz platynowy blond. Trzeba przyznać, że odmieniona córka Niemena wygląda wprost rewelacyjnie.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Natalia Niemen przeszła dużą metamorfozę.

córka

Trzeba przyznać, że córka Czesława Niemena to prawdziwa piękność.

córka

Wcześniej kobieta Natalia Niemen nosiła dłuższe, ciemne włosy.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Najbrzydsze stopy gwiazd. 10 zdjęć, które mogą się śnić po nocach
  4. Żona chciała pochwalić się mężowi zdjęciem. Szybko zauważył jeden szczegół, od razu wiedział, że go zdradza
  5. Gwiazda TVN rozwodzi się. Znali się od liceum, uchodzili za idealne małżeństwo
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: jastrzabpost.pl, wikipedia.org