Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta to niezwykle piękna i utalentowana młoda kobieta. Niestety, jak donosi Jastrząb Post, 19-latka zmaga się z chorobą. Diagnoza postawiona przez lekarzy jest jednoznaczna. Wykryto u mnie guzki — miała powiedzieć swoim rodzicom, według portalu.

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta postanowiła usunąć się z polskiej sceny filmowej. Złośliwi mówili, że to z powodu plotek, które krążyły wokół jej osoby. Szeptano, że to dzięki sławnemu ojcu młoda dziewczyna dostaje angaże w filmach i serialach. Powód okazał się jednak zupełnie inny. 

Helena Englert: choroba

Helena Englert: choroba nie pokrzyżowała planów aspirującej aktorki. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta usłyszała od lekarzy straszną diagnozę w najmniej oczekiwanym momencie.

Jak podaje portal Jastrząb Post, Helena Englert miała zadzwonić do swoich rodziców w nowy rok i rzekomo powiedzieć: 

Wykryto u mnie guzki na strunach głosowych. Teraz czas leczeni.

Córka Bety Ścibakówny i Jana Englerta, podczas swojej ostatniej wizyty w rodzinnym domu, w okresie Świąt Bożego Narodzenie, została namówiona przez bliskich na gruntowne badania. Okazało się, że 19-latka ma guzki na strunach głosowych. Kim nie wstrząsnęłaby taka informacja? Podejrzewamy, że diagnoza była szczególnie trudnym okresem dla rodziny, jak i nastolatki, która właśnie zaczynała swoje nowe życie w Stanach Zjednoczonych. 

Na szczęście okazało się, że guzy nie są groźne, i jak podaje Jastrząb Post,  leczenie ma się opierać jedynie na zabiegach z jonoforezy wapniowo-jodowej, masażu wibracyjnym krtani oraz inhalacji. 

  1. Alan Andersz pokazał zdjęcie po wypadku. 8 lat temu lekarze walczyli o jego życie
  2. Wyciekły powalające zdjęcia, Marta Kaczyńska już się nie wymiga. Widok odbiera mowę

Kim jest Helena Englert?

Helena Englert (19l.) to córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta. Nastolatka  postanowiła pójść w ślady rodziców i spróbować swoich sił w aktorstwie. Helena Englert zagrała w takich produkcjach jak Układ Zamknięty, Znaki, Diagnoza czy Wszystko dla mojej matki, ale to dzięki odważnej roli serialu Barwy Szczęścia utkwiła widzom w pamięci. 

Młoda aktorka we wrześniu wyprowadziła się z Warszawy, na rzecz kształcenia się w jednej z najlepszych szkół teatralnym na świecie. Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta wyjechała do New York University Tisch School of the Arts dając swoim rodzicom ogromne powody do dumy. Na uniwersytecie kształciły się największy gwiazdy światowego kina, jak Woody Allen czy Angelina Jolie. 

Helena Englert po diagnozie wróciła na uczelnię. Jak rozwinie się dalsza kariera aktorska córki Bety Ścibakówny i Jana Englerta? 

Córka aktorów, Helena to przepiękna kobieta:

córka
instagram.com/helena_englert

Helena Englert zachwyca swoją urodą. Młoda kobieta ma wielu fanów. 

córka
instagram.com/beata_scibakowna_official

Córka Beaty Ścibakówny i Jana Englerta jest bardoz podoba do swojej mamy. 

córka
instagram.com/beata_scibakowna_official

Sławni aktorzy są bardzo dumni ze swojej pociechy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. GIS ostrzega przed popularną przyprawą. Może zawierać niebezpieczną dla zdrowia bakterię
  2. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki
  3. Zaatakował staruszka na ulicy. Nie mógł przewidzieć co się wydarzy, wszystko nagrały kamery
  4. Żenująca wpadka w „Pytaniu na Śniadanie”. Prowadzący będą mieli kłopoty?
  5. Była gwiazdą „Słonecznego patrolu”, mężczyźni za nią szaleli. Ciężko uwierzyć, jak wygląda dziś
  6. Nie w Lidlu i nie w Biedronce. Dziś wygrał 1 sklep, ma najtańsze pączki w Polsce

źródło: jastrzabpost.pl

Poprzedni artykułOgłoszenie o pracę wywołało prawdziwą burzę. Wymagania ciągną się w nieskończoność, a pensja? Głodowa
Następny artykułKamera w pokoju dziecka uchwyciła, co robi pies z malutkim chłopcem. Rodzice nie mogli uwierzyć
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.