Córka Cezarego Pazury to bardzo utalentowana kobieta o niezwykle oryginalnej urodzie. Choć 30-letnia Anastazja nie do końca poszła w ślady taty, nie raz mogliśmy podziwiać ją przy boku słynnego aktora. Kim jest i czym się zajmuje? Ma nietypowe hobby i postanowiła na swój własny sposób wziąć udział w wyzwaniu #Hot16Challenge. Efekty są zdumiewające.
 
Anastazja Pazura zapiera dech w piersiach nie tylko swoją nietuzinkową urodą, ale również twórczością. Córka słynnego polskiego aktora ma ogromny talent, a swoje prace chętnie publikuje w mediach społecznościowych. Cezary Pazura z pewnością pęka z dumy.
 
 
 
 
Kim jest najstarsza córka Cezarego Pazury?
 
Najstarsza córka Cezarego Pazury to Anastazja Pazura. Choć ukończyła studia w Warszawskiej Szkole Filmowej, zagrała kilka epizodów, a po sławnym tacie odziedziczyła artystyczną duszę, postanowiła nie iść w ślady ojca. 30-latka ma ogromny talent, który pokazała między innymi w popularnym wyzwaniu #Hot16Challenge.
 
 
Okazuje się, że do charytatywnej akcji włączyli się również projektanci, graficy, malarze i rysownicy. W tym także córka Cezarego Pazury. Anastazja Pazura opublikowała na swoim Instagramie wyjątkową grafikę, w której użyła liczby 16 i słowa help. Widać, że młoda kobieta jest nie tylko niezwykle piękna, ale i utalentowana. 
  1. Minister Zdrowia potwierdził kolejne znoszenia obostrzeń. Takiej decyzji nikt nie spodziewał się tak szybko
  2. Pękła porażająca bariera, niedawno jeszcze nikt by nie uwierzył. Wyjątkowo smutne dane Ministerstwa Zdrowia
  3. Wypłata dodatkowego zasiłku dla rodziców w ciągu najbliższych dni. Ministerstwo zabrało głos

Zachwycająca Anastazja Pazura 

Anastazja Pazura chętnie dzieli się swoimi pracami w mediach społecznościowych. Na Instagramie córki słynnego aktora możemy podziwiać jej wyjątkowe grafiki czy drobne dzieła wykonane z modeliny. Kobieta wciąż zadziwia fanów Cezarego Pazury swoim wyglądem. Kiedy ostatnio wystąpiła przy boku słynnego taty podczas premiery filmu Psy 3, internauci nie mogli oderwać od niej wzroku. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka
@instagram.com/pazuraanastazja

Anastazja Pazura opublikowała na swoim Instagramie wyjątkową grafikę, którą stworzyła w ramach #Hot16Challenge.

 
córka
facebook.com @Cezary Pazura

Córka Cezarego Pazury nie poszła w ślady taty, choć kilka razy mogliśmy zobaczyć ją na ekranie.

córka
instagram.com/pazuraanastazja, instagram.com/czarekpazura

Bliscy są do siebie bardzo podobni.

ZOBACZ TEŻ:
Poprzedni artykułPodczas epidemii nawet mężczyźni powinni nosić rajstopy. Ich zastosowanie zadziwia, ale jest skuteczne
Następny artykułJej twarz podobno jest idealna. Ludzie z całego świata zachwycają się 21-latką, perfekcyjna?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.