Lelum.pl > Nowości > Córka odkryła prawdę o swoim ojcu. Przeczytała jego smsy i zalała się łzami
Anna Frankiewicz
Anna Frankiewicz 21.11.2019 16:23

Córka odkryła prawdę o swoim ojcu. Przeczytała jego smsy i zalała się łzami

córka
instagram.com/natalianiemen

Córka Rafała zawsze żyła w przekonaniu, że co by się nie wydarzyło, jej rodzice są stałą w jej życiu i nigdy nie będzie musiała się o nich martwić. Kiedy znalazła te wiadomości na telefonie ojca, czuła się, jakby cały jej świat legł w gruzach. Jednak nawet w tej tragedii dostrzegła dla nich światełko nadziei.

Dzieci potrzebują oparcia w rodzicach. Jednak często nie są świadome tego, co dzieje się w głowach dorosłych. Mężczyzna okazał się zupełnie innym człowiekiem niż ten, którego znała córka. Jednak Sandra miała ochotę rzucić mu się na szyję, kiedy przeczytała te słowa, które być może kogoś głęboko by zraniły.

Córka miała się nigdy o tym nie dowiedzieć

— Nie jestem wścibska i nie zaglądam rodzicom w ich rzeczy — zaznaczyła na początku Sandra. — Po prostu akurat miałam telefon taty w ręku, bo mój się rozładował, a musiałam coś sprawdzić. Wtedy przyszła ta wiadomość. Na początku miałam ochotę urwać mu głowę, ale im więcej czytałam… Teraz jestem rozdarta.

córka

Kochanka jej ojca naciska, żeby zostawił jej matkę.

Z wiadomości, które przeczytała, Sandra poznała tajemnicę ojca. Okazało się, że mężczyzna już od dwóch lat prowadził podwójne życie! Teraz jasne stały się te wszystkie „biznesowe” wyjazdy, w których zawsze musiała towarzyszyć mu asystentka. Bardzo dużo rzeczy stało się jasnych. Jedną z nich była też ta, że Rafał kocha córkę ponad wszystko.

Trudna prawda

— Rzeczy, które mówił tej dziewczynie o mojej mamie… Były okropne. Nie mogę uwierzyć, że naprawdę tak myśli. Ale z drugiej strony, dowiedziałam się, jak wiele dla niego znaczę. Zazwyczaj nie rozmawiamy o emocjach, więc ta świadomość była dla mnie niezwykła.

Sandra nie chce usprawiedliwiać ojca. Bądź co bądź zdradzał jej matkę od lat, w dodatku z dziewczyną, która jest zaledwie cztery lata starsza, niż jego córka. Ale nie potrafi też winić go za to, że był nieszczęśliwy w małżeństwie. A miał rację — gdyby jej rodzice rozwiedli się kilka lat temu, Sandra nie byłaby w stanie tego przetrwać. W wieku 18 lat dużo lepiej da sobie radę.

Dziewczyna ma dylemat. Czy powinna porozmawiać o tym z tatą? A może powiedzieć mamie, czego się dowiedziała?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

córka

Rafał sam chce odejść, ale najważniejsza jest dla niego córka.

córka

Na rozwodach najbardziej cierpią dzieci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jest wyrok więzienia za palenie w piecu niewłaściwymi materiałami. Walka ze smogiem się zaostrza
  2. Żona ciągle wychodziła do toalety z telefonem. Gdy mąż odkrył prawdę, zemdlał
  3. Rodzice udawali śmierć własnego dziecka, by wyłudzić pieniądze. Jeden szczegół ich zdradził
  4. 14-miesięczna dziewczynka wypija 1,5 litra kawy dziennie. Rodzice tłumaczą, że nie stać ich na mleko
  5. Napisała przy wejściu: „Tu mieszka pies z rodziną”. Nie chodziło jej o zwierzę
  6. Informacje, przez które nagła śmierć Zbigniewa Wodeckiego sprzed dwóch lat zasmuca jeszcze bardziej. Był niesamowitym człowiekiem