Córka Roberta Janowskiego jest naprawdę uzdolniona. W ostatnim czasie o dziewczynie zrobiło się bardzo głośno na rynku muzycznym. Wszystko za sprawą jej debiutanckiego singla. Czy artystyczną duszę odziedziczyła właśnie po tacie?

Roberta Janowskiego znamy przede wszystkim z roli prowadzącego kultowego teleturnieju, Jaka to melodia. Nikt nie miał wątpliwości, że mężczyzna jest bardzo uzdolniony muzycznie. Wiele osób pamięta jego występy w licznych musicalach, między innymi wystawianych przez teatr Buffo. Okazuje się, że jego córka Tola, postanowiła pójść tą samą ścieżką kariery. 

Córka Roberta Janowskiego wydała singiel

Tola Janowska rozpoczęła swoją karierę w branży muzycznej. W rozmowie z Wirtualną Polską postanowiła opowiedzieć o swojej pasji, którą zawdzięcza właśnie swojemu ojcu.

– Tak naprawdę nie miałam za bardzo większego wyboru. Od maleńkości tata pokazywał mi kultowe płyty, „białe kruki”, klasyki gatunków. – wspomina dziewczyna.

córka
instagram.com/yell_o_woman

Nastolatka wyznaje, że nigdy nie słuchała takiej muzyki, jak jej rówieśnicy. To właśnie tata zaraził ją miłością do kultowych zespołów. Wśród nich znalazło się oczywiście: AC/DC, Deep Purple, Frankiem Sinatrą, Niną Simone, Pink Floyd, a także Queen. Chociaż Tola słuchała różnych wielkich wykonawców, jednak największym znaleziskiem wśród gwiazd muzyki był według niej Michael Jackson. 

Zamiłowanie do muzyki sprawiło, że córka Roberta Janowskiego zaczęła sama tworzyć swoje utwory. Dziewczyna na koncie ma już takie kawałki jak Fluffy Town i On a First Step. Już teraz, Tola może pochwalić się nowym singlemDown With His Love. 

Jak powstał utwór Down With His Love ?

Córka Janowskiego przyznaje, że według niej najlepsze kawałki powstają w bólu, także pod wpływem emocji. Tak właśnie stało się i tym razem. 

– Napisałam ją w kompletnym dołku, siedząc w ręcznikowym turbanie na wykładzinie z plastikowym ukulele kupionym w ramach kaprysu — tłumaczy artystka. 

córka
instagram.com/yell_o_woman

Za aranżację klipu do tego kawałka odpowiada Zofia Komasa, czyli siostra reżysera Jana Komasy i wokalistki Mary. Na teledysku możemy zobaczyć Tolę, która jest pozaklejana plastrami przez mężczyzn. Ten zabieg ma symbolizować jej niebywale uczuciową przeszłość. 

Czy wróżycie Toli Janowskiej wielką karierę? Trzeba przyznać, że dziewczyna ma niebywały talent i niezwykłą osobowość!

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Nowy kawałek Toli powstał w naprawdę wielkich emocjach!

 

córka
youtube.com @Pyta Nie Błądzi

Robert Janowski może być dumny z tego, jakie wartości przekazał córce. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Najdroższe ulice handlowe w Polsce. Na nich za czynsz zapłacisz najwięcej
  2. Anna Jantar zginęła ściskając w dłoni swój największy talizman. Odkryto go dopiero po katastrofie
  3. Ciasta świąteczne Magdy Gessler to niebo w gębie, ale trzeba za nie słono zapłacić. Znamy ceny, zwalają z nóg
  4. Danuta Wałęsa z żalem o młodości. ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty
  5. Przeszedł straszny zawał, usunięto mu nerkę, zaatakował go paskudny rak. Gwiazdor „Rancza” cierpiał niewyobrażalnie
  6. Nagły zwrot ws. rozwodu Maryli Rodowicz. Porażające informacje o zdradzie

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułNałożyła krem na twarz, a chwilę później jechała karetką na ostry dyżur. Nie mogła mówić, ani chodzić
Następny artykuł5 rzeczy, które powinnaś zrobić w Andrzejki, żeby odnaleźć idealnego partnera. Pomóż przeznaczeniu
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.