Córka jest oczkiem w głowie tego taty. Kiedy kobieta weszła do kuchni, myślała, że jej mąż robi wraz z dzieckiem śniadanie. Okazało się, że prawda była zupełnie inne. Postanowiła, że pokaże to w internecie.

Dla wielu dziewczynek najważniejszym mężczyzną w młodym jeszcze życiu jest właśnie ich tata. Tak jest również w tym przypadku. Na nagraniu możemy zobaczyć, do czego zdolny jest ten duet.

Tata i córka: relacje

Niemal każda córka stanowi oczko w głowie swojego taty. Dziewczynki doskonale wiedzą, że zawsze mogą polegać na swoich ojcach. Czują one, że właśnie przy nich nie stanie im się żadna krzywda. 

O wyjątkowych relacjach doskonale wiedzą również internautki. To właśnie na portalach społecznościowych można znaleźć wiele uroczych zdjęć, a także filmików, które wstawiane są przez dumnych tatusiów. Właśnie dla nich zdolni są do wielkich czynów, takich jak przebieranki, czy też wygłupy.

W tej rodzinie możemy, także zobaczyć jak wielka jest ojcowska miłość. Kiedy mama weszła do kuchni, myślała, że tata i córka robią sobie śniadanie. W momencie, gdy zobaczyła co dzieje się naprawdę, chwyciła za telefon i zaczęła nagrywać. Filmik został udostępniony w internecie, gdzie zachwycił wiele osób.

Co robiła córka z tatą?

Kiedy w radio poleciała ulubiona piosenka tego duetu, córka od razu została porwana do tańca. Na nagraniu widać, jak tata i córka kołyszą się w rytm utworu Eda Sheerana, Thinking Out Loud. 

Nagranie stało się prawdziwym hitem. Widać, jak wielka jest miłość tej dwójki. Dziewczynka z całej siły ściska swojego tatę, przy czym mocno się wtula. I chociaż na początku nie mają pojęcia, że mama uwiecznia tę chwilę, idealnie kołyszą się w rytm muzyki. Kiedy zorientowali się, że taniec jest nagrywany, ich wygłupy są jeszcze intensywniejsze. Tata chwyta córkę w pozycję do walca, a ona za to wygina się do tyłu. Cały taniec kończy się wieloma słodkimi buziakami.

ZOBACZ WIDEO I ZDJĘCIA:

Tata i córka doskonale bawią się w swoim towarzystwie. 

córka
fot. screen youtube.com,
DailyPicksandFlicks

Kiedy usłyszeli swoja ulubioną piosenkę, od razu zaczęli tańczyć.

córka
fot. screen youtube.com,
DailyPicksandFlicks

Trzeba przyznać, że wygłupom nie było końca.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  2. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  3. Najbardziej hojne znaki zodiaku. Bez wahania oddadzą innym wszystko, co mają
  4. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma ogromny problem, którego nie da się rozwiązać
  5. Kupiła synkowi banany w supermarkecie. Teraz ostrzega innych rodziców
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci

źródło: pikio.pl

 

 

 

Poprzedni artykułPolska piosenkarka jest w ciąży. Podzieliła się radosną nowiną na Instagramie
Następny artykułDanuta Wałęsa naprawdę nazywa się inaczej. Imię pierwszej damy nierzadko sprawiało jej kłopoty
Redaktorka Lelum.pl Studentka filologii polskiej na wydziale polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego. Interesuje się modą, muzyką alternatywną oraz show-biznesem. Jej największą pasją są podróże. Z przyjemnością angażuje się w działania społeczne i kulturalne.